• vvNoordwijk 7

  • Programma

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    28 apr.Noordwijk 7UVS 4regulier12:30
    12 mei.Quick Boys 12Noordwijk 7regulier12:00
    19 mei.Noordwijk 7FC Lisse 7regulier12:30
    26 mei.LSVV 70 3Noordwijk 7regulier11:30
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSVTTot
    1Noordwijk 718653539
    2Quick Boys 1317692837
    3LSVV 70 317673433
    4Rijnsburgse Boys 616735231
    5Quick Boys 1217595131
    6Lugdunum 219635531
    7FC Lisse 719545031
    8Rijnvogels, fc 716405819
    9DoCoS 517416819
    10UVS 415325011
    11Voorschoten`97 111824689
    12Football Factory (Leiden) 31728668

    Poulestanden 7 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSVTTot
    1Quick Boys 141323
    2Noordwijk 71230

    Poulestanden 7 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSVTTot
    1Noordwijk 731049
    2Rijnsburgse Boys 53454
    3Voorschoten`97 123232
    4SVC'08 63371
  • Team indeling

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Barkel, Bryan
    Boor, Rene van der
    Caspers, Martijn
    Meeuwenoord, Bart
    Rhijn, Bob van
    Vliet, Jos van
    Wedda, Jarco
rfwbs-slide