• vvNoordwijk ASS2

  • Programma

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    12 mei.Noordwijk ASS2Slikkerveer ASS1regulier14:00
  • Uitslagen poule ASS2

    Geen informatie

  • Poulestanden ASS2 (0400 ASS competitie Autisten (najaar))

    PositieTeamGSVTTot
    1ASW ASS2729816
    2Noordwijk ASS27171511
    3NOCKralingen ASS1714129
    4Slikkerveer ASS1714188
    5DCV ASS 1621287
    6PGS/VOGEL ASS2821355
  • Team indeling

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Paauw, Melle
    Veer, Loek van der
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen vvNoordwijk ASS2

rfwbs-slide