• Contact

    vv Noordwijk
    Sportpark Duinwetering
    Duinwetering 105
    2203 HM Noordwijk

  • Correspondentie

    Business Club vv Noordwijk
    Postbus 22
    2200 AA  Noordwijk
    IBAN: NL 44 RABO 0376943300
    KvK: 281 028 580
    BTW nr. NL 8139.80.148.B.01
    E-mail: penningmeester@bcnoordwijk.nl

  • Bestuur Business Club vv Noordwijk
  • Business Club voorzitter
    Ir. Diederik van Egmond
    Diederik@bcnoordwijk.nl
    06-53536766
  • Business Club bestuurslid
    Sander van Aals
    Sander@bcnoordwijk.nl
    06-53374324
  • Business Club secretaris
    Secretaris
    Secretaris@bcnoordwijk.nl
    .
  • Business Club penningmeester
    Sjon de Ridder
    Sjon@bcnoordwijk.nl
    06-14923428
  • Business Club bestuurslid PR & Communicatie
    Kim Feelders
    Kim@bcnoordwijk.nl
    06-22517179
  • Business Club bestuurslid
    Dave Vegt
    D.vegt@horesca-horecavo.nl
    06-52322399
  • Business Club vv Noordwijk Social Media
rfwbs-slide