• vvNoordwijk JO19-3

  • Programma

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    25 apr.DOSR JO19-2Noordwijk JO19-3beker19:00
    9 mei.Noordwijk JO19-3VVSB JO19-3regulier19:00
    12 mei.ASC JO19-2Noordwijk JO19-3regulier16:10
    19 mei.Noordwijk JO19-3Foreholte JO19-3regulier12:30
    26 mei.Rijnsburgse Boys JO19-2Noordwijk JO19-3regulier16:15
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 apr.Noordwijk JO19-3 - FC Lisse JO19-63 - 1
    14 apr.FC Lisse JO19-3 - Noordwijk JO19-35 - 3
  • Poulestanden JO19-3 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSVTTot
    1FC Lisse JO19-610632025
    2DOSR JO19-29521124
    3Noordwijk JO19-39521524
    4VVSB JO19-311421721
    5RCL JO19-49281820
    6ROAC JO19-211123314
    7Warmunda, sv JO19-19404013
    8Foreholte JO19-411363513
    9Kagia JO19-21018537
    10Kickers'69 JO19-21017486
    11WVC JO19-11012454
    12Teylingen JO19-21120573

    Poulestanden JO19-3 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSVTTot
    1Foreholte JO19-37281118
    2UVS JO19-2716518
    3Teylingen JO19-17221316
    4RCL JO19-3714615
    5ASC JO19-29202011
    6Noordwijk JO19-3618176
    7SJC JO19-2712256
    8FC Lisse JO19-3517185
    9Ter Leede JO19-3813285
    10VVSB JO19-367193
    11Rijnsburgse Boys JO19-2512171

    Poulestanden JO19-3 (B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule)

    PositieTeamGSVTTot
    1Noordwijk JO19-321526
    2Quick Boys JO19-522150

    Poulestanden JO19-3 (B3290 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1/4 finales)

    PositieTeamGSVTTot
    1Den Hoorn JO19-50000
    2DOSR JO19-20000
    3Forum Sport JO19-40000
    4LYRA JO19-30000
    5Noordwijk JO19-30000
    6ONA JO19-10000
    7SPV '81 JO19-10000
    8VFC JO19-30000

    Poulestanden JO19-3 (B3230 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 3e ronde)

    PositieTeamGSVTTot
    1Noordwijk JO19-31513
    2Quick Boys JO19-41150

    Poulestanden JO19-3 (B3240 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 4e ronde)

    PositieTeamGSVTTot
    1Noordwijk JO19-31313
    2FC Lisse JO19-61130

    Poulestanden JO19-3 (B3220 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 2e ronde)

    PositieTeamGSVTTot
    1Noordwijk JO19-31512
    2DoCoS JO19-3115-1
rfwbs-slide