Competitiewedstrijden Noordwijk 1 seizoen 2016 - 2017

 

Wedstrijdschema Beloftencompetitie 2016 - 2017 staat onder aan de pagina

 



 

Periode 1

 

Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag
20-08 14.30u Spijkenisse - Noordwijk 3-3
27-08 15.00u Noordwijk - Smitshoek 3-2
03-09 14.30u Argon - Noordwijk 2-1
10-09 15.00u Noordwijk - Jodan Boys 2-2
17-09 14.30u Hoek - Noordwijk 2-1
24-09 15.00u Noordwijk - Haaglandia Vervallen
01-10 14.30u Sliedrecht - Noordwijk 1-2
08-10 15.00u Noordwijk - RVVH 2-2
15-10 14.30u Ter Leede - Noordwijk 0-1
29-10 14.30u Noordwijk - Swift 2-1
05-11 14.30u Ajax - Noordwijk 7-1
12-11 14.30u Noordwijk - Zwaluwen 2-1
26-11 14.30u DFS - Noordwijk 1-4
03-12 14.30u Achilles Veen - Noordwijk 1-0
10-12 14.30u Noordwijk - FC Breukelen 6-1

  

* Achilles Veen wint 1e periodetitel

 

Periode 2

Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag
14-01 14.30u Noordwijk - Spijkenisse 5-2
21-01 14.30u Smitshoek - Noordwijk 0-2 (gespeeld op 25-02)
28-01 14.30u Noordwijk - Argon 0-0
04-02 14.30u Jodan Boys - Noordwijk 1-2
11-02 14.30u Noordwijk - Hoek 3-2
18-02 14.30u Haaglandia - Noordwijk Vervallen
11-03 14.30u Noordwijk - Ajax 5-0
18-03 14.30u RVVH - Noordwijk 2-0
25-03 14.30u Noordwijk - Ter Leede 2-3
01-04 14.30u Swift - Noordwijk 2-0
08-04 14.30u Noordwijk - Sliedrecht 1-1
22-04 14.30u Zwaluwen - Noordwijk 0-5
29-04 14.30u Noordwijk - DFS 4-0
06-05 14.30u Noordwijk - Achilles Veen 5-2
13-05 14.30u FC Breukelen - Noordwijk 1-2

 

Nacompetitie
 

Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag
16-05 20.00u Noordwijk - DOVO 2-3
23-05 20.00u DOVO - Noordwijk 3-1 (DOVO naar volgende ronde voor promotie 3e Divisie )
 


De naam

KNVB beker 2016 -2017



De naam Eerste voorronde:
Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag
17-08 20.00u Noordwijk - UDI’19 Beter Bed 4-5 (na verlenging)



Districtsbeker 2016 -2017

 

Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag
 
Tweede ronde:
11-10 20.15u Alphense Boys - Noordwijk  2-2 (Noordwijk wint na strafschoppen (7-8))  
 
Derde ronde:
19-11 14.30u Noordwijk - VVSB 2   6-0
 
Vierde ronde:
17-12 14.30u Brielle - Noordwijk 2-4
 
Kwartfinale:
04-03 14.30u Zwaluwen - Noordwijk 0-0 (Noordwijk wint na strafschoppen (6-7))
 
Halve finale:
15-04 14.30u Noordwijk - Excelsior M. 2 3-0

 

 

Finale:

Sportpark Zegersloot

Alphen aan den Rijn
20-05 15.30u DHC - Noordwijk 1-2 Noordwijk winnaar Distritsbeker West II

     



De naam

Wedstrijdschema Beloftencompetitie 2016 - 2017


Datum Wedstrijd Scheidsrechter Uitslag
13-09-2016 Katwijk - Noordwijk Rembrand Duindam 5-1
04-10-2016 SJC - Noordwijk 0-2
18-10-2016 Noordwijk – Quick Boys Thuisclub regelt arbitrage4-4
01-11-2016 Noordwijk - Legmeervogels 3-0
15-11-2016 Rijnsburgse Boys - Noordwijk Ed Toonen3-2
29-11-2016 Hillegom - Noordwijk afgelast
24-01-2017 Noordwijk - Rijnvogels Thuisclub regelt arbitrage2-3
07-02-2017 Legmeervogels - Noordwijk 0-3
21-02-2017 Noordwijk - ARC Thuisclub regelt arbitrage4-2
07-03-2017 Noordwijk - SJC 5-1
14-03-2017 VVSB - Noordwijk Ed Toonenuitgesteld
04-04-2017 Noordwijk - Hillegom uitgesteld
11-04-2017 Noordwijk – Alphense Boys Thuisclub regelt arbitrage 1-5
25-04-2017 VVSB - Noordwijk 5-1
Horesca Horecavo