• Ereleden vv Noordwijk

    Jan Plug †
    Willem Spaanderman †
    Jan Hazenoot †
    Arie Korbee †
    Jan van Nes †
    Herman Honsbeek
    Jaap van der Meulen
    Bas Salentijn †
    John Braun †
    Leen Korbee †
    Jaap van Kesteren

  • Leden van verdienste vvNoordwijk

    Gijs van der Wiel †
    Cees Spaanderman
    Gerard Passchier
    Henk Vink
    Cees Nulkes
    Cees Bulk
    Albert Spaanderman
    Tim Verplancke
    Bas v.d. Berg
    Diederik van Egmond
    Reginald Hagedoorn
    Jan Duindam
    Gijs Duindam
    Leen van der Niet
    Eric Scheurwater
    Peter Hermans
    Wim Vink

  • KNVB Onderscheidingen

    Leo Kruithof
    Marcel Tullenaar †
    Cees Spaanderman
    Erik Knuijt
    Jaap van Kesteren

  • Kampioenschappen

    Algeheel amateurkampioen van Nederland (2x)
    1973 en 1980
    Zaterdagkampioenschappen (2x)
    1973 en 1980
    Afdelingskampioenschappen (13x)
    1948, 1958, 1961, 1963, 1968, 1970, 1973, 1978, 1980, 1981, 1983, 1999, 2011
    Bekers
    1949 - Winnaar LVB-beker
    1979 - Achtste finalist KNVB beker
    1991 - Winnaar districtsbeker West II
    1993 - Winnaar LD cup
    1996 - Winnaar Fair Play cup
    2006 - Finalist districtsbeker West II
    2011 - Kwartfinalist KNVB beker
    2016 - Winnaar districtsbeker West II
    2016 - Finalist landelijke districtsbeker
    2017 - Winnaar districtsbeker West II

  • Leuke feiten

    Meest bezochte wedstrijden
    Noordwijk - Ajax (1973) 9.000 toeschouwers
    Noordwijk - Quick Boys (1962) 8.200 toeschouwers
    Noordwijk - Quick Boys (2011) 7.000 toeschouwers
    Noordwijk - Ned. elftal (1992) 6.400 toeschouwers
    Noordwijk - Ajax (2011) 6.000 toeschouwers
    Noordwijk - Ajax (2008) 5.200 toeschouwers
    Noordwijk - Quick Boys (1978) 5.000 toeschouwers

  • Noordwijkers in het betaalde voetbal

    Edwin van der Sar (Ajax, Juventus, Fulham, Manchester United); Rob van Dijk (Feyenoord, RKC Waalwijk, PSV, SC Heerenveen); Wesley de Ruiter (Excelsior, Den Bosch, FC Utrecht); Joost Terol (FC Utrecht, Sparta Rotterdam, De Graafschap); Klaas Vink (Excelsior, FC Wageningen, Heracles Almelo); Cees Marbus (Go Ahead Eagles, FC Volendam); Leonard van Utrecht (Excelsior, Cambuur, ADO Den Haag, Padova); Bram Marbus (Excelsior, Cambuur Leeuwarden, Sparta, Go Ahead Eagles); André de Ridder (Telstar, PEC Zwolle); Arjan van Heusden (Port Vale, Oxford United, Exeter City, etc.); Marcel Akerboom (Fortuna Sittard, PEC Zwolle, HFC Haarlem); Map Marijt (ZFC en Telstar); Anton Marijt (Sparta, Go Ahead Eagles en Roda JC); Piet van der Lippe (RCH en La Gantoise, Belgie); Kees Karstens (Cl. Ferrand, Frankrijk); Jaap van Duijn (ADO Den Haag); Guy Smith (ADO Den Haag)

rfwbs-slide