• vv Noordwijk VR1

  • Bovenste rij: Eline, Marjon, Linda, Jenny, Dieuwertje, Linda, Kim
    Middelste rij: Patrick (coach), Cindy, Femke, Manon, Mariska, Sandra, Laura, Minoes, Maik (trainer)
    Onderste rij: Bianca, Nikita, Marianne, Annabel, Renske, Wendy, Leonie
    Afwezig: Annette

     

  • Programma

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    28 apr.VVSB VR1Noordwijk VR1regulier13:00
    5 mei.Quick Boys VR2Noordwijk VR1regulier14:00
    12 mei.LSVV 70 VR2Noordwijk VR1regulier14:00
    19 mei.Rijnvogels, fc VR5Noordwijk VR1regulier12:00
    26 mei.Noordwijk VR1VVSB VR1regulier14:00
  • Uitslagen Vrouwen 1

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    11-04-2018Noordwijk VR1Rijnvogels, fc VR54 - 1
    14-04-2018Oegstgeest VR2Noordwijk VR10 - 2
    17-04-2018Noordwijk VR1Van Nispen, Rkvv VR13 - 0
    21-04-2018Noordwijk VR1Kagia VR15 - 1
  • Poulestanden VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSVTTot
    1Noordwijk VR117781047
    2UDO VR219502444
    3Rijnvogels, fc VR517813142
    4Van Nispen, Rkvv VR216484528
    5Football Factory (Leiden) VR116374026
    6LSVV 70 VR218253422
    7VVSB VR117244516
    8Van Nispen, Rkvv VR117283415
    9Kagia VR117283915
    10Oegstgeest VR216143714
    11DoCoS VR219155014
    12Quick Boys VR21724639

    Poulestanden VR1 (B2630 Vrouwen beker zaterdag 3e ronde)

    PositieTeamGSVTTot
    1HPSV VR11553
    2Noordwijk VR11550

    Poulestanden VR1 (B2620 Vrouwen beker zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSVTTot
    1Noordwijk VR10000

    Poulestanden VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSVTTot
    1Noordwijk VR12544
    2Katwijk VR121133
    3DoCoS VR322111
  • Team indeling

    NaamFoto
    Aartsen, Eline
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Besems, Cindy
    Bierman, Sandra
    Boezaard- Berk, Bianca
    ELSHOUT, Mariska van den
    Grimbergen, Linda
    Jong, Minoes de
    Kortekaas, Wendy
    Marijt, Femke
    Niet, Annette van der
    Oosten, Jenny van
    Pont, Linda
    Rodermond-Andrik, Marjon
    Scheepmaker, Annabel
    Smit, Marianne
    Vermist, Manon
    Vink, Renske
    Vries, Leonie de
    Zuidhoek, Kim
rfwbs-slide