• vvNoordwijk 1

  • Voorbereiding vv Noordwijk Derde Divisie seizoen 2018-2019

    Ter voorbereiding op het nieuwe seizoen in de Derde Divisie is de selectie van vv Noordwijk de trainingen gestart op dinsdag 10 juli.

    In de aanloop naar de start van de competitie op 25 augustus worden er een aantal oefenwedstrijden gespeeld. Tevens staat er ook een wedstrijd voor de KNVB beker gepland. Wanneer Noordwijk die wedstrijd weet te winnen, wacht IJsselmeervogels om de degens te kruisen:

     

    21 juli 14.30u Noordwijk - City Pirates 3e klasse België (4e niveau)
    28 juli 14.30u Noordwijk - Excelsior M Tweede Divisie
    31 juli 19.00u Noordwijk - Jong Feyenoord  
    04 aug. 14.30u AFC - Noordwijk Tweede Divisie
    11 aug. 14.30u Noordwijk - Rijnsburgse Boys Tweede Divisie
    18 aug. 17.00u O.S.S.’20 - Noordwijk 1e Voorronde TOTO KNVB beker
    22 aug. 20.00u IJsselmeervogels - Noordwijk* 2e Voorronde TOTO KNVB beker
    25 aug.   Noordwijk - Ajax Start competitie Derde Divisie

    * deze wedstrijd wordt gespeeld indien Noordwijk de wedstrijd van 18 aug. tegen O.S.S.’20 wint.

  • Programma vvNoordwijk 1

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    22 sep.NoordwijkHoekregulier14:30
    25 sep.NoordwijkSparta Rotterdambeker19:45
    29 sep.SJCNoordwijkregulier18:00
    6 okt.NoordwijkVVOGregulier14:30
    13 okt.DOVONoordwijkregulier14:30
    20 okt.NoordwijkAchilles '29regulier14:30
    27 okt.FC LisseNoordwijkregulier14:30
    3 nov.NoordwijkHarkemase Boysregulier14:30
    17 nov.ASWHNoordwijkregulier15:00
    24 nov.Jong FC GroningenNoordwijkregulier15:00
    1 dec.NoordwijkQuick Boysregulier14:30
    8 dec.ONS SneekNoordwijkregulier15:00
    15 dec.NoordwijkDe Dijkregulier14:30
    12 jan.EemdijkNoordwijkregulier14:30
    19 jan.NoordwijkSJCregulier14:30
    26 jan.AjaxNoordwijkregulier14:30
    2 feb.NoordwijkSteDoCoregulier14:30
    9 feb.DVS'33 ErmeloNoordwijkregulier14:30
    16 feb.NoordwijkODIN 59regulier14:30
    23 feb.NoordwijkASWHregulier14:30
    9 mrt.Harkemase BoysNoordwijkregulier14:30
    16 mrt.NoordwijkFC Lisseregulier14:30
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    08-09-2018NoordwijkDVS'33 Ermelo5 - 0
    15-09-2018ODIN 59Noordwijk2 - 4
  • Stand 3e Divisie zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Quick Boys440010212
    2Noordwijk431017610
    3Harkemase Boys43011069
    4Hoek4301869
    5VVOG4301669
    6Jong FC Groningen4211737
    7SteDoCo4211987
    8DVS'33 Ermelo42021166
    9ONS Sneek4202636
    10SJC42029146
    11DOVO41121164
    12ODIN 593111674
    13ASWH 14112674
    14FC Lisse3102563
    15Ajax40226142
    16Eemdijk4013361
    17De Dijk40133141
    18Achilles '2940042150
  • Stand periode 3e Divisie zaterdag

    PositieTeamGespeeldVoorTegenTot Punten
  • Wedstrijdverslagen vvNoordwijk 1

rfwbs-slide