• vvNoordwijk 1

  • Voorbereiding vv Noordwijk Derde Divisie seizoen 2018-2019

    Ter voorbereiding op het nieuwe seizoen in de Derde Divisie is de selectie van vv Noordwijk de trainingen gestart op dinsdag 10 juli.

    In de aanloop naar de start van de competitie op 25 augustus worden er een aantal oefenwedstrijden gespeeld. Tevens staat er ook een wedstrijd voor de KNVB beker gepland. Wanneer Noordwijk die wedstrijd weet te winnen, wacht IJsselmeervogels om de degens te kruisen:

     

    21 juli 14.30u Noordwijk - City Pirates 3e klasse België (4e niveau)
    28 juli 14.30u Noordwijk - Excelsior M Tweede Divisie
    31 juli 19.00u Noordwijk - Jong Feyenoord  
    04 aug. 14.30u AFC - Noordwijk Tweede Divisie
    11 aug. 14.30u Noordwijk - Rijnsburgse Boys Tweede Divisie
    18 aug. 17.00u O.S.S.’20 - Noordwijk 1e Voorronde TOTO KNVB beker
    22 aug. 20.00u IJsselmeervogels - Noordwijk* 2e Voorronde TOTO KNVB beker
    25 aug.   Noordwijk - Ajax Start competitie Derde Divisie

    * deze wedstrijd wordt gespeeld indien Noordwijk de wedstrijd van 18 aug. tegen O.S.S.’20 wint.

  • Programma vvNoordwijk 1

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    4 mei.VVOGNoordwijkregulier14:30
    11 mei.NoordwijkDOVOregulier14:30
    18 mei.HoekNoordwijkregulier14:30
    25 mei.NoordwijkEemdijkregulier14:30
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    13-04-2019NoordwijkJong FC Groningen2 - 1
    20-04-2019Quick BoysNoordwijk2 - 0
  • Stand 3e Divisie zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Noordwijk302154813668
    2Quick Boys302064783266
    3DVS'33 Ermelo301857883859
    4Hoek301776674758
    5Harkemase Boys3015510585250
    6Jong FC Groningen301479573549
    7SteDoCo3015411574649
    8ODIN 593015312585548
    9ASWH3013710635146
    10FC Lisse3014313535545
    11DOVO3013512635344
    12Ajax3011514455138
    13ONS Sneek3011316524936
    14VVOG308814386432
    15Eemdijk307221447923
    16SJC307221479323
    17Achilles '29304620389617
    18De Dijk302721389313
  • Stand periode 3e Divisie zaterdag

    PositieTeamGespeeldVoorTegenTot Punten
  • Wedstrijdverslagen vvNoordwijk 1

  • Teamstatistieken

    Noordwijk

    0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat)

    2,70

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,27

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    VVOG

    VS

    Noordwijk

    04 mei 201914:30 uur
    Sportpark De Strokel veld 1

    dag

    uur

    min

    sec