• vv Noordwijk 1

  • Voorbereiding vv Noordwijk Tweede Divisie seizoen 2019-2020

    Ter voorbereiding op het nieuwe seizoen in de Tweede Divisie zal de selectie van vv Noordwijk een aantal oefenwedstrijden spelen. Tevens staat er ook minimaal een wedstrijd voor de KNVB beker gepland. Het programma van de oefencampagne zal zo spoedig mogelijk worden bekend gemaakt.  

    Op dit moment is bekend dat op Noordwijk een wedstrijd zal spelen tegen de profs van FC Volendam (Keuken Kampioen Divisie) op 27 juli 2019 om 14.30 uur op Sportpark Duinwetering.

  • Trainingsschema Noordwijk selectie

    BegindatumEinddatumLocatieKleedkamer
    16-09-2019 19:4516-09-2019 21:45Hoofdveld1
    16-09-2019 19:4516-09-2019 21:45Hoofdveld1
    17-09-2019 19:4517-09-2019 21:45Hoofdveld1
    17-09-2019 19:4517-09-2019 21:45Hoofdveld1
    19-09-2019 19:4519-09-2019 21:45Hoofdveld1
    19-09-2019 19:4519-09-2019 21:45Hoofdveld1
    23-09-2019 19:4523-09-2019 21:45Hoofdveld1
    23-09-2019 19:4523-09-2019 21:45Hoofdveld1
    24-09-2019 19:4524-09-2019 21:45Hoofdveld1
    24-09-2019 19:4524-09-2019 21:45Hoofdveld1
    26-09-2019 19:4526-09-2019 21:45Hoofdveld1
    26-09-2019 19:4526-09-2019 21:45Hoofdveld1
  • Programma vv Noordwijk 1

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    21 sep.TECNoordwijkregulier18:00
    24 sep.NoordwijkRijnsb.Boysbeker20:00
    28 sep.NoordwijkKozakken Boysregulier14:30
    5 okt.SpakenburgNoordwijkregulier15:00
    12 okt.NoordwijkExcelsior Mregulier14:30
    26 okt.GVVVNoordwijkregulier14:30
    2 nov.KatwijkNoordwijkregulier15:30
    9 nov.NoordwijkAFCregulier14:30
    16 nov.NoordwijkHHC Hardenbergregulier15:30
    23 nov.Jong Sparta RotterdamNoordwijkregulier15:30
    30 nov.NoordwijkDe Treffersregulier14:30
    7 dec.IJsselmeervogelsNoordwijkregulier15:00
    14 dec.NoordwijkJong FC Volendamregulier14:30
    11 jan.ScheveningenNoordwijkregulier14:30
    18 jan.NoordwijkRijnsb.Boysregulier14:30
    25 jan.ASWHNoordwijkregulier15:00
    1 feb.NoordwijkSpakenburgregulier14:30
    8 feb.NoordwijkQuick Boysregulier14:30
    15 feb.Excelsior MNoordwijkregulier14:30
    29 feb.NoordwijkGVVVregulier14:30
    7 mrt.HHC HardenbergNoordwijkregulier15:30
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    07-09-2019Rijnsb.BoysNoordwijk0 - 1
    14-09-2019NoordwijkASWH5 - 1
  • Stand 2e Divisie zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1IJsselmeervogels431013510
    2Noordwijk431011310
    3Katwijk43011149
    4HHC Hardenberg4301949
    5Kozakken Boys4301849
    6AFC42111187
    7Rijnsb.Boys4211767
    8Jong Sparta Rotterdam4202896
    9TEC4202586
    10GVVV4121995
    11De Treffers4112774
    12Quick Boys4112564
    13Kon. HFC4112684
    14ASWH4112494
    15Jong FC Volendam41039123
    16Excelsior M41036133
    17Scheveningen4013051
    18Spakenburg40136151
  • Stand 2e Divisie periode 1

    PositieTeamGespeeldVoorTegenTot Punten
  • Wedstrijdverslagen vv Noordwijk 1

  • Teamstatistieken

    Noordwijk

    0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat)

    2,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    TEC

    VS

    Noordwijk

    21 september 201918:00 uur
    Sportpark De Lok Hoofdveld

    dag

    uur

    min

    sec