• vvNoordwijk 1

  • Voorbereiding vv Noordwijk Derde Divisie seizoen 2018-2019

    Ter voorbereiding op het nieuwe seizoen in de Derde Divisie is de selectie van vv Noordwijk de trainingen gestart op dinsdag 10 juli.

    In de aanloop naar de start van de competitie op 25 augustus worden er een aantal oefenwedstrijden gespeeld. Tevens staat er ook een wedstrijd voor de KNVB beker gepland. Wanneer Noordwijk die wedstrijd weet te winnen, wacht IJsselmeervogels om de degens te kruisen:

     

    21 juli 14.30u Noordwijk - City Pirates 3e klasse België (4e niveau)
    28 juli 14.30u Noordwijk - Excelsior M Tweede Divisie
    31 juli 19.00u Noordwijk - Jong Feyenoord  
    04 aug. 14.30u AFC - Noordwijk Tweede Divisie
    11 aug. 14.30u Noordwijk - Rijnsburgse Boys Tweede Divisie
    18 aug. 17.00u O.S.S.’20 - Noordwijk 1e Voorronde TOTO KNVB beker
    22 aug. 20.00u IJsselmeervogels - Noordwijk* 2e Voorronde TOTO KNVB beker
    25 aug.   Noordwijk - Ajax Start competitie Derde Divisie

    * deze wedstrijd wordt gespeeld indien Noordwijk de wedstrijd van 18 aug. tegen O.S.S.’20 wint.

  • Programma vvNoordwijk 1

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    15 dec.NoordwijkDe Dijkregulier14:30
    12 jan.EemdijkNoordwijkregulier14:30
    19 jan.NoordwijkSJCregulier14:30
    26 jan.AjaxNoordwijkregulier14:30
    2 feb.NoordwijkSteDoCoregulier14:30
    9 feb.DVS'33 ErmeloNoordwijkregulier14:30
    16 feb.NoordwijkODIN 59regulier14:30
    23 feb.NoordwijkASWHregulier14:30
    9 mrt.Harkemase BoysNoordwijkregulier14:30
    16 mrt.NoordwijkFC Lisseregulier14:30
    23 mrt.Achilles '29Noordwijkregulier18:00
    30 mrt.NoordwijkONS Sneekregulier14:30
    6 apr.De DijkNoordwijkregulier17:00
    13 apr.NoordwijkJong FC Groningenregulier14:30
    20 apr.Quick BoysNoordwijkregulier15:00
    4 mei.VVOGNoordwijkregulier14:30
    11 mei.NoordwijkDOVOregulier14:30
    18 mei.HoekNoordwijkregulier14:30
    25 mei.NoordwijkEemdijkregulier14:30
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    01-12-2018NoordwijkQuick Boys1 - 1
    08-12-2018ONS SneekNoordwijk1 - 2
  • Stand 3e Divisie zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Noordwijk151050481935
    2Quick Boys15960421633
    3DVS'33 Ermelo151014531931
    4Hoek15852342729
    5Harkemase Boys15915352528
    6DOVO15825392526
    7SteDoCo15735231824
    8ODIN 5915726262823
    9FC Lisse15726293223
    10Jong FC Groningen15636251821
    11ONS Sneek15618211819
    12ASWH 115546272819
    13VVOG15618233319
    14SJC15519244416
    15Ajax15438193015
    16Achilles '2915221119558
    17De Dijk15141024497
    18Eemdijk15121219465
  • Stand periode 3e Divisie zaterdag

    PositieTeamGespeeldVoorTegenTot Punten
rfwbs-slide