• vvNoordwijk 1

  • Voorbereiding vv Noordwijk Derde Divisie seizoen 2018-2019

    Ter voorbereiding op het nieuwe seizoen in de Derde Divisie is de selectie van vv Noordwijk de trainingen gestart op dinsdag 10 juli.

    In de aanloop naar de start van de competitie op 25 augustus worden er een aantal oefenwedstrijden gespeeld. Tevens staat er ook een wedstrijd voor de KNVB beker gepland. Wanneer Noordwijk die wedstrijd weet te winnen, wacht IJsselmeervogels om de degens te kruisen:

     

    21 juli 14.30u Noordwijk - City Pirates 3e klasse België (4e niveau)
    28 juli 14.30u Noordwijk - Excelsior M Tweede Divisie
    31 juli 19.00u Noordwijk - Jong Feyenoord  
    04 aug. 14.30u AFC - Noordwijk Tweede Divisie
    11 aug. 14.30u Noordwijk - Rijnsburgse Boys Tweede Divisie
    18 aug. 17.00u O.S.S.’20 - Noordwijk 1e Voorronde TOTO KNVB beker
    22 aug. 20.00u IJsselmeervogels - Noordwijk* 2e Voorronde TOTO KNVB beker
    25 aug.   Noordwijk - Ajax Start competitie Derde Divisie

    * deze wedstrijd wordt gespeeld indien Noordwijk de wedstrijd van 18 aug. tegen O.S.S.’20 wint.

  • Programma vvNoordwijk 1

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    20 jul. Training City Pirates10:00
    20 jul. Training City Pirates15:00
    21 jul. Training City Pirates10:00
    21 jul.Noordwijk 1City Priates (Bel)Oefenwedstrijd14:30
    22 jul. Training City Pirates10:00
    27 jul. Trainen KFC Alken17:30
    28 jul. Trainen KFC Alken10:00
    28 jul.Noordwijk 1Excelsior MaassluisOefen14:30
    31 jul.Noordwijk 1Jong FeyenoordOefen19:00
    4 aug.AFCNoordwijkOefen14:30
    11 aug.OverbosNoordwijk 2Oefen12:00
    11 aug.Noordwijk Rijnsburgse BoysOefen14:30
    18 aug. Training VV Hoogeloon10:30
    18 aug.LugdunumNoordwijk 2oefen12:00
    18 aug.OSS'20Noordwijk17:00
    22 aug.IJsselmeervogelsNoordwijk20:00
    24 aug.training ARC Training ARC18:30
    25 aug.NoordwijkAjax14:30
    1 sep.SteDoCoNoordwijk14:30
    8 sep.NoordwijkDVS'33 Ermelo14:30
    15 sep.ODIN 59Noordwijk14:30
    22 sep.NoordwijkHoek14:30
    29 sep.SJCNoordwijk18:00
    6 okt.NoordwijkVVOG14:30
    13 okt.DOVONoordwijk14:30
    20 okt.NoordwijkAchilles '2914:30
    27 okt.FC LisseNoordwijk14:30
    3 nov.NoordwijkHarkemase Boys14:30
    17 nov.ASWHNoordwijk15:00
    24 nov.FC GroningenNoordwijk15:00
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Stand Hoofdklasse A

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Noordwijk302235893369
    2Ter Leede302028704362
    3SteDoCo301794613260
    4Hoek301677634155
    5Achilles Veen301668483454
    6Rijnvogels3012810474144
    7FC 's-Gravenzande3013413696143
    8Jodan Boys3012612534642
    9Zwaluwen30101010495440
    10Swift3010713405437
    11Smitshoek309714475934
    12Nootdorp3010218356732
    13AFC 1308616566930
    14Rijsoord 1307815335729
    15RVVH 1306618245524
    16Argon 1304521327017
  • Stand periode Hoofdklasse A

    PositieTeamGespeeldVoorTegenTot Punten
  • Wedstrijdverslagen vvNoordwijk 1

rfwbs-slide