• vv Noordwijk 1

  • Voorbereiding vv Noordwijk Tweede Divisie seizoen 2019-2020

    Ter voorbereiding op het nieuwe seizoen in de Tweede Divisie zal de selectie van vv Noordwijk een aantal oefenwedstrijden spelen. Tevens staat er ook minimaal een wedstrijd voor de KNVB beker gepland. Het programma van de oefencampagne zal zo spoedig mogelijk worden bekend gemaakt.  

    Op dit moment is bekend dat op Noordwijk een wedstrijd zal spelen tegen de profs van FC Volendam (Keuken Kampioen Divisie) op 27 juli 2019 om 14.30 uur op Sportpark Duinwetering.

  • Programma vv Noordwijk 1

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    24 aug.Quick BoysNoordwijkregulier15:30
    31 aug.NoordwijkKon. HFCregulier15:30
    7 sep.Rijnsb.BoysNoordwijkregulier15:00
    14 sep.NoordwijkASWHregulier15:30
    21 sep.TECNoordwijkregulier18:00
    28 sep.NoordwijkKozakken Boysregulier15:30
    5 okt.SpakenburgNoordwijkregulier15:00
    12 okt.NoordwijkExcelsior Mregulier14:30
    26 okt.GVVVNoordwijkregulier14:30
    2 nov.KatwijkNoordwijkregulier15:30
    9 nov.NoordwijkAFCregulier15:30
    16 nov.NoordwijkHHC Hardenbergregulier15:30
    23 nov.Jong Sparta RotterdamNoordwijkregulier15:30
    30 nov.NoordwijkDe Treffersregulier15:30
    7 dec.IJsselmeervogelsNoordwijkregulier15:00
    14 dec.NoordwijkJong FC Volendamregulier15:30
    11 jan.ScheveningenNoordwijkregulier14:30
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Stand 3e Divisie zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Noordwijk342554944180
    2Quick Boys342266844072
    3DVS'33 Ermelo3421581024768
    4Hoek341978825564
    5FC Groningen 23417710663958
    6Harkemase Boys3417611685957
    7ASWH3416711745455
    8SteDoCo3417413655655
    9ODIN 593417314716654
    10FC Lisse3416315626451
    11DOVO3414614766648
    12Ajax3412517526141
    13ONS Sneek3412319575839
    14VVOG349817417235
    15Eemdijk349223518729
    16SJC3482245010526
    17De Dijk3447234911119
    18Achilles '293448224410716
  • Stand periode 3e Divisie zaterdag

    PositieTeamGespeeldVoorTegenTot Punten
  • Wedstrijdverslagen vv Noordwijk 1

  • Teamstatistieken

    Noordwijk

    0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat)

    0,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec