• vvNoordwijk 1

  • Voorbereiding vv Noordwijk Derde Divisie seizoen 2018-2019

    Ter voorbereiding op het nieuwe seizoen in de Derde Divisie is de selectie van vv Noordwijk de trainingen gestart op dinsdag 10 juli.

    In de aanloop naar de start van de competitie op 25 augustus worden er een aantal oefenwedstrijden gespeeld. Tevens staat er ook een wedstrijd voor de KNVB beker gepland. Wanneer Noordwijk die wedstrijd weet te winnen, wacht IJsselmeervogels om de degens te kruisen:

     

    21 juli 14.30u Noordwijk - City Pirates 3e klasse België (4e niveau)
    28 juli 14.30u Noordwijk - Excelsior M Tweede Divisie
    31 juli 19.00u Noordwijk - Jong Feyenoord  
    04 aug. 14.30u AFC - Noordwijk Tweede Divisie
    11 aug. 14.30u Noordwijk - Rijnsburgse Boys Tweede Divisie
    18 aug. 17.00u O.S.S.’20 - Noordwijk 1e Voorronde TOTO KNVB beker
    22 aug. 20.00u IJsselmeervogels - Noordwijk* 2e Voorronde TOTO KNVB beker
    25 aug.   Noordwijk - Ajax Start competitie Derde Divisie

    * deze wedstrijd wordt gespeeld indien Noordwijk de wedstrijd van 18 aug. tegen O.S.S.’20 wint.

  • Programma vvNoordwijk 1

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    23 feb.NoordwijkASWHregulier14:30
    9 mrt.Harkemase BoysNoordwijkregulier14:30
    16 mrt.NoordwijkFC Lisseregulier14:30
    23 mrt.Achilles '29Noordwijkregulier18:00
    30 mrt.NoordwijkONS Sneekregulier14:30
    6 apr.De DijkNoordwijkregulier17:00
    13 apr.NoordwijkJong FC Groningenregulier14:30
    20 apr.Quick BoysNoordwijkregulier15:00
    4 mei.VVOGNoordwijkregulier14:30
    11 mei.NoordwijkDOVOregulier14:30
    18 mei.HoekNoordwijkregulier14:30
    25 mei.NoordwijkEemdijkregulier14:30
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    09-02-2019DVS'33 ErmeloNoordwijk1 - 2
    16-02-2019NoordwijkODIN 592 - 3
  • Stand 3e Divisie zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Noordwijk221552652750
    2Quick Boys221363512545
    3Hoek221363483245
    4DVS'33 Ermelo221426752944
    5SteDoCo221237372539
    6ODIN 59221228393638
    7Harkemase Boys211137423636
    8FC Lisse221129404035
    9Jong FC Groningen22967372333
    10DOVO21957463432
    11ASWH22868393930
    12Ajax228410303628
    13ONS Sneek228212333126
    14VVOG227510284126
    15SJC226214346320
    16Achilles '29222515287411
    17De Dijk22161531709
    18Eemdijk22221824668
  • Stand periode 3e Divisie zaterdag

    PositieTeamGespeeldVoorTegenTot Punten
  • Wedstrijdverslagen vvNoordwijk 1

rfwbs-slide