• vvNoordwijk 1

  • Voorbereiding vv Noordwijk Derde Divisie seizoen 2018-2019

    Ter voorbereiding op het nieuwe seizoen in de Derde Divisie is de selectie van vv Noordwijk de trainingen gestart op dinsdag 10 juli.

    In de aanloop naar de start van de competitie op 25 augustus worden er een aantal oefenwedstrijden gespeeld. Tevens staat er ook een wedstrijd voor de KNVB beker gepland. Wanneer Noordwijk die wedstrijd weet te winnen, wacht IJsselmeervogels om de degens te kruisen:

     

    21 juli 14.30u Noordwijk - City Pirates 3e klasse België (4e niveau)
    28 juli 14.30u Noordwijk - Excelsior M Tweede Divisie
    31 juli 19.00u Noordwijk - Jong Feyenoord  
    04 aug. 14.30u AFC - Noordwijk Tweede Divisie
    11 aug. 14.30u Noordwijk - Rijnsburgse Boys Tweede Divisie
    18 aug. 17.00u O.S.S.’20 - Noordwijk 1e Voorronde TOTO KNVB beker
    22 aug. 20.00u IJsselmeervogels - Noordwijk* 2e Voorronde TOTO KNVB beker
    25 aug.   Noordwijk - Ajax Start competitie Derde Divisie

    * deze wedstrijd wordt gespeeld indien Noordwijk de wedstrijd van 18 aug. tegen O.S.S.’20 wint.

  • Programma vvNoordwijk 1

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    17 nov.ASWHNoordwijkregulier14:30
    24 nov.Jong FC GroningenNoordwijkregulier15:00
    1 dec.NoordwijkQuick Boysregulier14:30
    8 dec.ONS SneekNoordwijkregulier15:00
    15 dec.NoordwijkDe Dijkregulier14:30
    12 jan.EemdijkNoordwijkregulier14:30
    19 jan.NoordwijkSJCregulier14:30
    26 jan.AjaxNoordwijkregulier14:30
    2 feb.NoordwijkSteDoCoregulier14:30
    9 feb.DVS'33 ErmeloNoordwijkregulier14:30
    16 feb.NoordwijkODIN 59regulier14:30
    23 feb.NoordwijkASWHregulier14:30
    9 mrt.Harkemase BoysNoordwijkregulier14:30
    16 mrt.NoordwijkFC Lisseregulier14:30
    23 mrt.Achilles '29Noordwijkregulier18:00
    30 mrt.NoordwijkONS Sneekregulier14:30
    6 apr.De DijkNoordwijkregulier17:00
    13 apr.NoordwijkJong FC Groningenregulier14:30
    20 apr.Quick BoysNoordwijkregulier15:00
    4 mei.VVOGNoordwijkregulier14:30
    11 mei.NoordwijkDOVOregulier14:30
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    03-11-2018NoordwijkHarkemase Boys4 - 1
  • Stand 3e Divisie zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Noordwijk11830401327
    2Quick Boys11740291225
    3DVS'33 Ermelo11713431422
    4Jong FC Groningen11632231021
    5Harkemase Boys11614272019
    6ONS Sneek11614171019
    7Hoek11542242119
    8SteDoCo11533191418
    9ASWH 111524201417
    10ODIN 5911524182117
    11VVOG11515172316
    12DOVO11425252014
    13FC Lisse11416172513
    14Ajax11335152312
    15SJC1121816387
    16Eemdijk1112813325
    17Achilles '291111911404
    18De Dijk1103816403
  • Stand periode 3e Divisie zaterdag

    PositieTeamGespeeldVoorTegenTot Punten
  • Wedstrijdverslagen vvNoordwijk 1

rfwbs-slide