• vv Noordwijk 1

  • Voorbereiding vv Noordwijk Tweede Divisie seizoen 2019-2020

    Ter voorbereiding op het nieuwe seizoen in de Tweede Divisie zal de selectie van vv Noordwijk een aantal oefenwedstrijden spelen. Tevens staat er ook minimaal een wedstrijd voor de KNVB beker gepland. Het programma van de oefencampagne zal zo spoedig mogelijk worden bekend gemaakt.  

    Op dit moment is bekend dat op Noordwijk een wedstrijd zal spelen tegen de profs van FC Volendam (Keuken Kampioen Divisie) op 27 juli 2019 om 14.30 uur op Sportpark Duinwetering.

  • Trainingsschema Noordwijk selectie

    BegindatumEinddatumLocatieKleedkamer
    18-11-2019 19:4518-11-2019 21:45Hoofdveld1
    18-11-2019 19:4518-11-2019 21:45Hoofdveld1
    19-11-2019 19:4519-11-2019 21:45Hoofdveld1
    19-11-2019 19:4519-11-2019 21:45Hoofdveld1
    21-11-2019 19:4521-11-2019 21:45Hoofdveld1
    21-11-2019 19:4521-11-2019 21:45Hoofdveld1
    25-11-2019 19:4525-11-2019 21:45Hoofdveld1
    25-11-2019 19:4525-11-2019 21:45Hoofdveld1
    26-11-2019 19:4526-11-2019 21:45Hoofdveld1
    26-11-2019 19:4526-11-2019 21:45Hoofdveld1
    28-11-2019 19:4528-11-2019 21:45Hoofdveld1
    28-11-2019 19:4528-11-2019 21:45Hoofdveld1
  • Programma vv Noordwijk 1

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    23 nov.Jong Sparta RotterdamNoordwijkregulier15:30
    30 nov.NoordwijkDe Treffersregulier14:30
    7 dec.IJsselmeervogelsNoordwijkregulier15:00
    14 dec.NoordwijkJong FC Volendamregulier14:30
    11 jan.ScheveningenNoordwijkregulier14:30
    18 jan.NoordwijkRijnsb.Boysregulier14:30
    25 jan.ASWHNoordwijkregulier15:00
    1 feb.NoordwijkSpakenburgregulier14:30
    8 feb.NoordwijkQuick Boysregulier14:30
    15 feb.Excelsior MNoordwijkregulier14:30
    29 feb.NoordwijkGVVVregulier14:30
    7 mrt.HHC HardenbergNoordwijkregulier15:30
    14 mrt.NoordwijkIJsselmeervogelsregulier14:30
    21 mrt.Kon. HFCNoordwijkregulier15:30
    28 mrt.De TreffersNoordwijkregulier18:00
    4 apr.NoordwijkTECregulier14:30
    11 apr.AFCNoordwijkregulier15:30
    18 apr.NoordwijkKatwijkregulier14:30
    2 mei.Kozakken BoysNoordwijkregulier15:30
    9 mei.NoordwijkJong Sparta Rotterdamregulier14:30
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    09-11-2019NoordwijkAFC2 - 2
    16-11-2019NoordwijkHHC Hardenberg2 - 0
  • Stand 2e Divisie zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1IJsselmeervogels12741361825
    2AFC13733282124
    3Kon. HFC12723251923
    4HHC Hardenberg12633251621
    5Katwijk12624211420
    6Rijnsb.Boys12543262019
    7De Treffers12543211619
    8Kozakken Boys12615201819
    9GVVV13535202418
    10Noordwijk12444242116
    11Spakenburg12444192816
    12Jong Sparta Rotterdam12435171915
    13Quick Boys12426131614
    14Excelsior M12426172414
    15Scheveningen12336131612
    16TEC12336101712
    17ASWH1222813298
    18Jong FC Volendam1213821336
  • Stand 2e Divisie periode 1

    PositieTeamGespeeldVoorTegenTot Punten
  • Wedstrijdverslagen vv Noordwijk 1

  • Teamstatistieken

    Noordwijk

    0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat)

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Jong Sparta Rotterdam

    VS

    Noordwijk

    23 november 201915:30 uur
    Sparta Stadion stadionveld

    dag

    uur

    min

    sec