• vv Noordwijk 1

  • Programma vv Noordwijk 1

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    21 mei.IJsselmeervogelsNoordwijkregulier15:00
    26 mei.NoordwijkTECregulier14:30
    28 mei.ASWHNoordwijkregulier15:30
    4 jun.NoordwijkQuick Boysregulier15:30
  • Stand 2e Divisie zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Katwijk302055672965
    2HHC Hardenberg301749503855
    3Kon. HFC301587463153
    4Jong Sparta Rotterdam301659534353
    5Rijnsb.Boys3016311593851
    6AFC3013710524346
    7Noordwijk3013611424045
    8Spakenburg3012612585442
    9Scheveningen3011910374042
    10Quick Boys3011811394441
    11Excelsior M3012513435041
    12IJsselmeervogels3012315404239
    13De Treffers3011415354437
    14Jong FC Volendam3011316596136
    15TEC309813365635
    16Kozakken Boys307914395630
    17GVVV307716384828
    18ASWH305421306619
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    07-05-2022NoordwijkExcelsior M1 - 2
    14-05-2022NoordwijkAFC1 - 1
  • TOTO KNVB Beker

    Geen informatie

  • Trainingsschema Noordwijk selectie

    Geen informatie

  • Teamstatistieken

    Noordwijk

    0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat)

    1,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    IJsselmeervogels

    VS

    Noordwijk

    21 mei 202215:00 uur
    Sportpark De Westmaat veld 1-IJsselmeervogels

    dag

    uur

    min

    sec