• Programma vvNoordwijk 2

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    26 mei.Noordwijk 2Zwaluwen 2regulier10:30
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    12-05-2018Noordwijk 2FC Lisse 22 - 1
    19-05-2018Jodan Boys, de 2Noordwijk 24 - 1
  • Poulestanden Noordwijk 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSVTTot
    1Quick Boys 2251024860
    2Rijnsburgse Boys 225804448
    3Ter Leede 225714248
    4Excelsior M 226744944
    5Barendrecht 225604141
    6Rijnvogels, fc 225514439
    7Forum Sport 225506337
    8Noordwijk 225586930
    9Zwaluwen 225486029
    10FC Lisse 225436129
    11Katwijk 226305329
    12Jodan Boys, de 225486527
    13RVVH 225538827
    142e25337413

    Poulestanden Noordwijk 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSVTTot
    1Noordwijk 22816
    2UVS 22653
    3Alexandria'66 22190

    Poulestanden Noordwijk 2 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSVTTot
    1Rijnvogels, fc 21313
    2Noordwijk 21130
rfwbs-slide