• Programma vvNoordwijk 2

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    26 jan.Ter Leede 2Noordwijk 2regulier10:30
    2 feb.Noordwijk 2Zwaluwen 2regulier10:30
    9 feb.Rijnvogels, fc 2Noordwijk 2regulier11:30
    16 feb.Noordwijk 2FC 's-Gravenzande 2regulier10:30
    9 mrt.Barendrecht 2Noordwijk 2regulier12:00
    16 mrt.Noordwijk 2RVVH 2regulier10:30
    23 mrt.Forum Sport 2Noordwijk 2regulier12:00
    6 apr.Excelsior M. 2Noordwijk 2regulier11:30
    13 apr.Noordwijk 2Quick Boys 2regulier10:30
    20 apr.FC Lisse 2Noordwijk 2regulier11:00
    11 mei.Noordwijk 2Rijnsburgse Boys 2regulier10:30
    18 mei.Capelle 2Noordwijk 2regulier11:00
    25 mei.Noordwijk 2Jodan Boys, de 2regulier10:30
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    19-01-2019Noordwijk JO8-4Noordwijk JO8-5
    19-01-2019Noordwijk 2Forum Sport 23 - 3
  • Poulestanden Noordwijk 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick Boys 21373332181424
    2Excelsior M. 2138052522324
    3Barendrecht 2136432922722
    4Forum Sport 2136343028221
    5Rijnvogels, fc 2136163027319
    6Noordwijk 2135352326-318
    7Zwaluwen 2135353135-418
    8Jodan Boys, de 2135263132-117
    9Ter Leede 2135262728-117
    10FC 's-Gravenzande 2135172629-316
    11Rijnsburgse Boys 2134363531415
    12FC Lisse 2133642230-815
    13RVVH 2133552631-514
    14Capelle 2134272432-814

    Poulestanden Noordwijk 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Noordwijk 2321011567
    2Sportlust '46 2320112846
    3FC Lisse 3311169-34
    4Valken'68 2300329-70

    Poulestanden Noordwijk 2 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick Boys 411008173
    2Noordwijk 211005053
    3Westlandia 211005053
    4RVVH 211005143
    5Sportlust '46 211004043
    6Excelsior M. 211004133
    7Feyenoord, sc 211004133
    8Forum Sport 211004133
    9Smitshoek 311004133
    10XerxesDZB 211003033
    11Jodan Boys, de 211004223
    12Spijkenisse 211004223
    13FC Lisse 211003123
    14Rhoon 211003123
    15Rijnvogels, fc 311003123
    16Smitshoek 211003123
    17VDL 211005413
    18Westlandia 311004313
    19FC 's-Gravenzande 211002113
    20Jodan Boys, de 411002113
    21Scheveningen 311002113
    22DWO 211001013
    23Katwijk 211003303
    24SHO 511003303
    25GDA 211002203
    26Voorschoten`97 211001103
    27DBGC 211000003
    28Be Fair 200000000
    29Valken'68 310013300
    30Zuidland 210013300
    31Werve, Te 210012200
    32Meerburg 210011100
    33GHVV'13 210010000
    34Nootdorp 2100145-10
    35Zwaluwen 2100134-10
    36Berkel 2100112-10
    37LYRA 2100112-10
    38LYRA 4100112-10
    39Scheveningen 2100101-10
    40Smitshoek 4100124-20
    41Soccer Boys 2100124-20
    42Oud-Beijerland 2100113-20
    43Quick Boys 3100113-20
    44RVVH 3100113-20
    45Rijnsburgse Boys 3100113-20
    46Alexandria'66 3100114-30
    47Hellevoetsluis 2100114-30
    48Jodan Boys, de 3100114-30
    49Schipluiden 2100114-30
    50Vitesse Delft 2100103-30
    51Rijnmond Hoogvliet Sport 2100115-40
    52Koudekerk 3100104-40
    53DoCoS 2100105-50
    54VVOR 2100105-50
    55RCL 2100118-70

    Poulestanden Noordwijk 2 (B1430 Mannen beker reserve zaterdag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Scheveningen 311005143
    2Katwijk 211005233
    3Westlandia 311004133
    4GDA 211003033
    5XerxesDZB 211003033
    6Rijnvogels, fc 311002023
    7FC Lisse 211003213
    8Noordwijk 211003213
    9Feyenoord, sc 211001103
    10Forum Sport 210104401
    11Voorschoten`97 210104401
    12DBGC 200000000
    13Quick Boys 400000000
    14RVVH 200000000
    15Schoonhoven 200000000
    16SHO 500000000
    17Smitshoek 300000000
    18Sportlust '46 200000000
    19Jodan Boys, de 210011100
    20FC 's-Gravenzande 2100123-10
    21Westlandia 2100123-10
    22Excelsior M. 2100102-20
    23Rhoon 2100125-30
    24Jodan Boys, de 4100114-30
    25DWO 2100103-30
    26VDL 2100103-30
    27Smitshoek 2100115-40
rfwbs-slide