• Programma vvNoordwijk 2

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    17 nov.Zwaluwen 2Noordwijk 2regulier11:15
    24 nov.Rijnsburgse Boys 2Noordwijk 2regulier12:00
    1 dec.Noordwijk 2FC Lisse 2regulier10:30
    8 dec.Quick Boys 2Noordwijk 2regulier12:00
    15 dec.Noordwijk 2Excelsior M. 2regulier10:30
    19 jan.Noordwijk 2Forum Sport 2regulier11:55
    26 jan.Ter Leede 2Noordwijk 2regulier10:30
    2 feb.Noordwijk 2Zwaluwen 2regulier10:30
    9 feb.Rijnvogels, fc 2Noordwijk 2regulier11:30
    16 feb.Noordwijk 2FC 's-Gravenzande 2regulier10:30
    9 mrt.Barendrecht 2Noordwijk 2regulier11:30
    16 mrt.Noordwijk 2RVVH 2regulier08:30
    23 mrt.Forum Sport 2Noordwijk 2regulier12:00
    6 apr.Excelsior M. 2Noordwijk 2regulier11:00
    13 apr.Noordwijk 2Quick Boys 2regulier10:30
    20 apr.FC Lisse 2Noordwijk 2regulier11:00
    11 mei.Noordwijk 2Rijnsburgse Boys 2regulier10:30
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    03-11-2018Noordwijk 2Ter Leede 24 - 1
  • Poulestanden Noordwijk 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC 's-Gravenzande 275021712515
    2Excelsior M 275021413115
    3Quick Boys 27421189914
    4Rijnvogels, fc 274031711612
    5Rijnsburgse Boys 273222214811
    6Zwaluwen 273221915411
    7Forum Sport 273221514111
    8Jodan Boys, de 273131716110
    9Noordwijk 27304914-59
    10Capelle 272141419-57
    11Ter Leede 272141318-57
    12Barendrecht 271331213-16
    13RVVH 271331317-46
    14FC Lisse 27034823-153

    Poulestanden Noordwijk 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Noordwijk 2321011567
    2Sportlust '46 2320112846
    3FC Lisse 3311169-34
    4Valken'68 2300329-70

    Poulestanden Noordwijk 2 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick Boys 411008173
    2Noordwijk 211005053
    3Westlandia 211005053
    4RVVH 211005143
    5Sportlust '46 211004043
    6Excelsior M 211004133
    7Feyenoord, sc 211004133
    8Forum Sport 211004133
    9Smitshoek 311004133
    10XerxesDZB 211003033
    11Jodan Boys, de 211004223
    12Spijkenisse 211004223
    13FC Lisse 211003123
    14Rhoon 211003123
    15Rijnvogels, fc 311003123
    16Smitshoek 211003123
    17VDL 211005413
    18Westlandia 311004313
    19FC 's-Gravenzande 211002113
    20Jodan Boys, de 411002113
    21Scheveningen 311002113
    22DWO 211001013
    23Katwijk 211003303
    24SHO 511003303
    25GDA 211002203
    26Voorschoten`97 211001103
    27DBGC 211000003
    28Be Fair 200000000
    29Valken'68 310013300
    30Zuidland 210013300
    31Werve, Te 210012200
    32Meerburg 210011100
    33GHVV'13 210010000
    34Nootdorp 2100145-10
    35Zwaluwen 2100134-10
    36Berkel 2100112-10
    37LYRA 2100112-10
    38LYRA 4100112-10
    39Scheveningen 2100101-10
    40Smitshoek 4100124-20
    41Soccer Boys 2100124-20
    42Oud-Beijerland 2100113-20
    43Quick Boys 3100113-20
    44RVVH 3100113-20
    45Rijnsburgse Boys 3100113-20
    46Alexandria'66 3100114-30
    47Hellevoetsluis 2100114-30
    48Jodan Boys, de 3100114-30
    49Zaterdag 2100114-30
    50Vitesse Delft 2100103-30
    51Rijnmond Hoogvliet Sport 2100115-40
    52Koudekerk 3100104-40
    53DoCoS 2100105-50
    54VVOR 2100105-50
    55RCL 2100118-70
rfwbs-slide