• vvNoordwijk 4

  • Trainingsschema vv Noordwijk 4

    BegindatumEinddatumLocatieKleedkamer
    wo 23-jan. 21:00wo 23-jan. 22:15Veld 24
    wo 30-jan. 21:00wo 30-jan. 22:15Veld 24
  • Programma vvNoordwijk 4

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    26 jan.Noordwijk 4LSVV 70 2regulier14:30
    2 feb.RCL 4Noordwijk 4regulier12:00
    9 feb.Noordwijk 4Quick Boys 7regulier14:30
    16 feb.VELO 5Noordwijk 4regulier14:30
    9 mrt.Roodenburg 2Noordwijk 4regulier12:00
    16 mrt.Noordwijk 4Blauw-Zwart 2regulier14:30
    23 mrt.UVS 3Noordwijk 4regulier14:30
    6 apr.Noordwijk 4VELO 5regulier14:30
    13 apr.ARC 9Noordwijk 4regulier14:15
    11 mei.Football Factory 2Noordwijk 4regulier16:15
    18 mei.Noordwijk 4FC Oegstgeest 4regulier14:30
    25 mei.Sporting Leiden 4Noordwijk 4regulier14:00
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    19-01-2019Noordwijk JO8-4Noordwijk JO8-5
  • Poulestanden Noordwijk 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VELO 597112011922
    2Quick Boys 7962140192120
    3ARC 91053230201018
    4RCL 4105232727017
    5FC Oegstgeest 494232825314
    6UVS 393421915413
    7Football Factory 2113442727013
    8Roodenburg 2825123111211
    9Blauw-Zwart 2103161822-410
    10Noordwijk 4102352628-29
    11LSVV 70 2102261924-58
    12Sporting Leiden 490181159-481

    Poulestanden Noordwijk 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVSB 321013213
    2Noordwijk 421012203
    3S.V. Kickers'69 2210134-13
  • Team indeling

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Alkemade, Tim
    Barkel, Bryan
    Bes, Johan de
    Bosch, Hans v.d.
    Dam, Sander van
    Dam, Wesley van
    Duijn, Thomas van
    Hoek, Jeroen
    Hoogervorst, Sjoerd
    Khayali, Hakim
    Koppers, Bart
    Lange, Mathijs de
    Luijt, Jorg van der
    Paddenburg, Sjoerd
    Plug, Kees
    Rhijn, Bob van
    Willms, Renger
    Zalm, Bram van der
rfwbs-slide