• 6 Veld Zaterdag man

  • Trainingsschema Noordwijk 6

    BegindatumEinddatumLocatieKleedkamer
    wo 18-sep. 21:00wo 18-sep. 22:15Veld 2B5
    wo 25-sep. 21:00wo 25-sep. 22:15Veld 2B5
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    21 sep.Noordwijk 6Foreholte 1regulier12:30
    28 sep.Van Nispen 2Noordwijk 6regulier12:30
    5 okt.Noordwijk 6Voorschoten`97 7regulier12:30
    12 okt.RCL 6Noordwijk 6regulier13:45
    26 okt.SJC 2Noordwijk 6regulier13:00
    2 nov.Noordwijk 6FC Lisse 5regulier12:30
    9 nov.FC Oegstgeest 8Noordwijk 6regulier15:20
    16 nov.Noordwijk 6Valken'68 6regulier12:30
    23 nov.Noordwijk 6Teylingen 1 (zat)regulier12:30
    30 nov.Ter Leede 5Noordwijk 6regulier12:30
    7 dec.Noordwijk 6Quick Boys 8regulier12:30
    18 jan.Teylingen 1 (zat)Noordwijk 6regulier14:15
    25 jan.Valken'68 6Noordwijk 6regulier14:00
    1 feb.Foreholte 1Noordwijk 6regulier15:00
    8 feb.Noordwijk 6FC Oegstgeest 8regulier12:30
    7 mrt.Noordwijk 6SJC 2regulier12:30
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    07-09-2019Werve, Te 3Noordwijk 60 - 4
  • Poulestanden Noordwijk 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick Boys 722008626
    2Noordwijk 621017433
    3Werve, Te 3210147-33
    4Valken'68 5200268-20

    Poulestanden Noordwijk 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Foreholte 100000000
    2FC Lisse 500000000
    3Van Nispen 200000000
    4Noordwijk 600000000
    5FC Oegstgeest 800000000
    6Quick Boys 800000000
    7RCL 600000000
    8SJC 200000000
    9Ter Leede 500000000
    10Teylingen 1 (zat)00000000
    11Valken'68 600000000
    12Voorschoten`97 700000000
  • Teamstatistieken

    Noordwijk 6

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    nan

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    nan

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    nan

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Noordwijk 6

    VS

    Foreholte 1

    21 september 201912:30 uur
    Sportpark Duinwetering veld 5

    dag

    uur

    min

    sec