• vvNoordwijk ASS2

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen poule ASS2

    Geen informatie

  • Poulestanden Noordwijk ASS2 (0400 ASS competitie (Autisten))

    PositieTeamGSVTTot
    1ASW ASS2830917
    2NOCKralingen ASS110321516
    3Noordwijk ASS28232112
    4Slikkerveer ASS1714188
    5DCV ASS 1828448
    6PGS/VOGEL ASS2922425
  • Team indeling

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Paauw, Melle
    Veer, Loek van der
  • Staf

    NaamFoto
    Afgeschermd
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen vvNoordwijk ASS2

rfwbs-slide