• Bas Schol volgend seizoen keeper bij Noordwijk

 • De talentvolle keeper staat dit seizoen voor het tweede jaar onder de lat bij JOS Watergraafsmeer dat uitkomt in de Vierde Divisie bij o.a. SJC en Ter Leede. De ploeg uit Amsterdam waar oud Noordwijk speler Richard Pel één van de trainers is staat op dit moment op een keurige vierde plaats en is nog volop in de strijd voor promotie naar de Derde Divisie.

  Bas kwam eerder uit voor RKVV Velzen, Olympia Haarlem en de jeugdafdeling van Alphense Boys. De technische commissie heeft Bas een aantal maal aan het werk gezien tijdens een wedstrijd en tijdens een proeftraining met onze keeperstrainer Rob Prevoo. Hierbij heeft hij iedereen kunnen overtuigen om hem komend seizoen naar Noordwijk te halen. Wij wensen Bas heel veel succes en plezier bij onze club.

  Foto: archief Het Amsterdamsche Voetbal

  Selectie vv Noordwijk 2024-2025

  Blijft: Emiel Wendt, Kick Groot, José Barbosa Nhoca, Lucas Coopmans, Teun Zethof, Ruben Marbus, Sander Bosma, Dylan Rietveld, Riley Reemnet, Mike van Dam (assistent-trainer), Rob Prevoo (keeperstrainer), Nick van Staveren

  Vertrekt: Lerin Duarte, Lars Jansen (Quick Boys), Toer Bouwman (Quick Boys), Kees Zethof (hoofdtrainer), Quintòn Christina, Oscar Wilffert (ADO'20), Jesper de Vré (ADO’20), Thijs Ouwehand, Sem van Oosten (FC Rijnvogels), Moatasim Elyaakoubi (SJC), Roy Schulpzand, Dirk Draijer (SJC), Edin Bibuljica

  Komt nieuw: Florian Wolf (hoofdtrainer (DOVO)), Virgil Tjin-Asjoe (Scheveningen), Jordy Strooker (Scheveningen), Dennis Bakker (FC Rijnvogels), Arantis Roep (HSC’21), Giovanni da Fonseca (Excelsior Maassluis), Derk Reinders (Voorschoten'97), Bas Schol (JOS Watergraafsmeer)