• Overleg bestuur & commissies

  • Bestuur vv Noordwijk

    Telefoon
    Sportcomplex: 071-3617444
    e-mail
    Bestuur: bestuur@vvnoordwijk.nl

  • Voorzitter
    Henk Hoogervorst
    voorzitter@vvnoordwijk.nl
  • Vicevoorzitter
    Marielle van der Plas
    marielle.van.der.plas@vvnoordwijk.nl
  • Penningmeester
    Bas Scheer
    bas.scheer@vvnoordwijk.nl
  • Bestuurslid Jeugd
    Rob Hogenhuis
    rob.hogenhuis@vvnoordwijk.nl
  • Secretaris
    Ruby Keimling
    ruby.keimling@vvnoordwijk.nl
  • Bestuurslid Veiligheid en Welzijn
    Martin Bruchner
    martin.bruchner@vvnoordwijk.nl
  • Bestuurslid Technische zaken
    Pieter Vink
    pieter.vink@vvnoordwijk.nl
  • Bestuurslid Senioren en Ledenadministratie
    Alfred van der Plas
    alfred.van.der.plas@vvnoordwijk.nl
  • Commissies

  • Voorzitter Commissie PR & Communicatie
    Marielle van der Plas
    marielle.van.der.plas@vvnoordwijk.nl
  • Voorzitter Commissie Jeugd
    Rob Hogenhuis
    rob.hogenhuis@vvnoordwijk.nl
  • voorzitter Commissie Senioren
    Alfred van der Plas
    alfred.van.der.plas@vvnoordwijk.nl
  • Voorzitter Commissie Technische zaken
    Pieter Vink
    pieter.vink@vvnoordwijk.nl
  • Wedstrijdzaken
    Peter Hermans
    wedstrijdsecretariaat@vvnoordwijk.nl
  • Kledingbeheer jeugd
    Emilië van Duijn
    emilie.vanduijn@vvnoordwijk.nl