• Overleg bestuur & commissies

  • Bestuur vv Noordwijk

    Telefoon
    Sportcomplex: 071-3617444
    e-mail
    Bestuur: bestuur@vvnoordwijk.nl

  • Voorzitter
    Henk Hoogervorst
    voorzitter@vvnoordwijk.nl
  • Bestuurslid Vrijwilligers en evenementen
    Martin Broekhof
    martin.broekhof@vvnoordwijk.nl
  • Penningmeester
    Bas Scheer
    bas.scheer@vvnoordwijk.nl
  • Vicevoorzitter
    Marielle van der Plas
    marielle.van.der.plas@vvnoordwijk.nl
  • Secretaris
    Ruby Keimling
    ruby.keimling@vvnoordwijk.nl
  • Bestuurslid Veiligheid en Welzijn
    Martin Bruchner
    martin.bruchner@vvnoordwijk.nl
  • Bestuurslid Technische zaken
    Pieter Vink
    pieter.vink@vvnoordwijk.nl
  • Bestuurslid Senioren en Ledenadministratie
    Alfred van der Plas
    alfred.van.der.plas@vvnoordwijk.nl
  • Bestuurslid Jeugd
    Rob Hogenhuis
    rob.hogenhuis@vvnoordwijk.nl
  • Commissies

  • Voorzitter Commissie PR & Communicatie
    Marielle van der Plas
    marielle.van.der.plas@vvnoordwijk.nl
  • Commissie PR & Communicatie
    LidRolInformatie
    Plas, Marielle van derVoorzitter ciePortefeuille: Overige software
    Hage, KarinCommissielidPortefeuille: redacteur Website (Commissies)
    Hoek, PatriciaCommissielidPortefeuille: redacteur Website (Commissies)
    Feelders, JeroenCommissielidPortefeuille: redacteur Website (vvN selectie)
  • Commissie Facilitaire zaken
    LidRolInformatie

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Voorzitter Jeugd
    Rob Hogenhuis
    rob.hogenhuis@vvnoordwijk.nl
  • Commissie Jeugd
    LidRolInformatie
    Hogenhuis, RobVoorzitter ciePortefeuille: Visie & beleid
    Plas, Alfred van derVice voorzitter ciePortefeuille: Algemene zaken/Administratieve organisatie
    Hermans, PeterCommissielidPortefeuille: Wedstrijdzaken
    Yaakoubi, Abdel elCommissielidPortefeuille: Coordinator Arabisch sprekende
    Bruyn, ArthurCommissielidPortefeuille: Leeftijdscoordinator JO12, JO13 en JO14

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Kledingbeheer
    Esmy van Haarlem
    kledingbeheer@vvnoordwijk.nl
  • Commissie Kleding zaken

    Geen informatie

  • voorzitter Commissie Senioren
    Pieter Vink
    pieter.vink@vvnoordwijk.nl
  • Commissie Technische Zaken
    LidRolInformatie
    Wendt, AndriesCommissielid
    Zuilekom, Rien vanCommissielid
    Hermans, YvanCommissielid

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Commissie Senioren
    LidRolInformatie
    Kruithof, LeoVoorzitter cie
    Hogenhuis, RobVice voorzitter cie
    Plas, Alfred van derCommissielid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijd- en scheidsrechterszaken
    Peter Hermans
    wedstrijdsecretariaat@vvnoordwijk.nl
  • Competitie & beker dames
    Minoes de Jong
    damesvoetbal@vvnoordwijk.nl
  • Commissie Wedstrijdzaken
    LidRolInformatie
    Hermans, PeterVice voorzitter ciePortefeuille: Wedstrijdzaken algemeen
    Brouwer, Geert-janCommissielidPortefeuille: Scheidsrechters
    Scheurwater, EricCommissielidportefeuille: toernooien
    Jong, Minoes deCommissielidPortefeuille: Competitie & beker Vrouwen