• Overleg bestuur & commissies


  • Bestuur vv Noordwijk

    Telefoon
    Sportcomplex: 071 36 174 44
    email
    Bestuur: bestuur@vvnoordwijk.nl

  • Voorzitter
    Henk Hoogervorst
    voorzitter@vvnoordwijk.nl
  • Vice Voorzitter - bestuurslid evenementen
    Leo Kruithof
    evenementen@vvnoordwijk.nl
  • Penningmeester
    Aad van der Niet
    penningmeester@vvnoordwijk.nl
  • Secretaris
    Marielle van der Plas
    secretaris@vvnoordwijk.nl
  • Bestuurslid Facilitaire zaken
    Nico Groot
    commissie.facilitairezaken@vvnoordwijk.nl
  • Bestuurslid Technische zaken
    Pieter Vink
    commissie.senioren@vvnoordwijk.nl
  • Bestuurslid Jeugd
    Rob Hogenhuis
    commissie.jeugd@vvnoordwijk.nl
  • Commissies
  • Voorzitter Commissie DIV
    Marielle van der Plas
    secretaris@vvnoordwijk.nl
  • Redactie team
    Alfred van der Plas
    redactie@vvnoordwijk.nl
  • Commissie PR & Communicatie

    LidRolInformatie
    Plas, Marielle van derVoorzitter ciePortefeuille: Overige software
    Plas, Alfred van derVice voorzitter ciePortefeuille: Website en Club.TV
    Hage, KarinCommissielidPortefeuille: redacteur Website (Commissies)
    Hoek, PatriciaCommissielidPortefeuille: redacteur Website (Commissies)
    Feelders, JeroenCommissielidPortefeuille: redacteur Website (vvN selectie)
    Aydi, SamiCommissielidPortefeuillle: redacteur interviews
  • Voorzitter Commissie Facilitaire zaken
    Nico Groot
    commissie.facilitairezaken@vvnoordwijk.nl
  • Commissie Facilitaire zaken

    LidRolInformatie
    Groot, NicoVoorzitter ciePortefeuille: Accommodatiebeheer
    Afgeschermd
    Afgeschermd
  • Voorzitter Jeugd
    Rob Hogenhuis
    commissie.jeugd@vvnoordwijk.nl
  • Hoofd jeugdopleiding
    Leonard van Utrecht
    hoofdopleiding@vvnoordwijk.nl
  • Commissie Jeugd

    LidRolInformatie
    Hogenhuis, RobVoorzitter ciePortefeuille: Visie & beleid
    Plas, Alfred van derVice voorzitter ciePortefeuille: Algemene zaken/Administratieve organisatie
    Brouwer, Geert-janCommissielidPortefeuille: Scheidsrechters
    Afgeschermd
    Hermans, PeterCommissielidPortefeuille: Wedstrijdzaken
    Afgeschermd
    Schinkel, Robert-JaapCommissielidPortefeuille: Coordinator JO15
    Utrecht, Leonard vanCommissielidHoofd jeugdopleiding
    Bruijn, ArthurCommissielidPortefeuille: Coordinator JO11
    Boom, PeterCommissielidPortefeuille: Coordinator JO13
    Afgeschermd
    Kingma, CorrieCommissielidPortefeuille: Vrijwilligerszaken
  • Kledingbeheer
    Stacha Hertzmann
    kledingbeheer@vvnoordwijk.nl
  • Commissie Kleding zaken

    Geen informatie

  • voorzitter Commissie Senioren
    Pieter Vink
    commissie.senioren@vvnoordwijk.nl
  • Commissie Senioren

    LidRolInformatie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Wendt, AndriesCommissielidPortefeuille: spelersbegeleiding
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Zuilekom, Rien vanCommissielidPortefeuille: facilitaire zaken
    Hermans, YvanCommissielidPortefeuille: secretaris
    Afgeschermd
  • Wedstrijdzaken algemeen
    Peter Hermans
    wedstrijdsecretariaat@vvnoordwijk.nl
  • Scheidsrechters
    Geert Brouwer
    scheidsrechters@vvnoordwijk.nl
  • Competitie & beker dames
    Minoes de Jong
    damesvoetbal@vvnoordwijk.nl
  • Commissie Wedstrijdzaken

    LidRolInformatie
    Hermans, PeterVice voorzitter ciePortefeuille: Wedstrijdzaken algemeen
    Brouwer, Geert-janCommissielidPortefeuille: Scheidsrechters
    Scheurwater, EricCommissielidportefeuille: toernooien
    Jong, Minoes deCommissielidPortefeuille: Competitie & beker Vrouwen