• Burgemeester Wendy Verkleij neemt eerste presentatiemagazine in ontvangst

  • Zaterdag 21 augustus werd het nieuwe voetbalmagazine van vv Noordwijk gepresenteerd. Een magazine met een vooruitblik op het nieuwe voetbalseizoen, met interviews, foto’s van de staf en selectie van vv Noordwijk en uiteraard een bijdrage van de jeugd. Voorzitter Henk Hoogervorst overhandigde het eerste exemplaar aan burgemeester Wendy Verkleij. In aanwezigheid van de leden van de Businessclub en het bestuur werd ook de officiële aftrap van de Jack’s League, de competitie op het hoogste amateurniveau in Nederland, verricht. 

    De digitale versie van het presenatiemagazine is hier te vinden. Wilt u ook een fysiek exemplaar van het magazine dan is deze af te halen bij Mariëlle van der Plas tijdens de eerstvolgende thuiswedstrijd.

    Burgemeester Wendy Verkleij neemt eerste presentatiemagazine in ontvangst