• Contractverlenging Jose Barbosa Nhoca

 • Met het verlengen van zijn contract gaat Barbosa zijn tweede seizoen bij Noordwijk tegemoet. De rechter centrale verdediger kwam aan het begin van dit seizoen over van het in de hoofdklasse spelende Swift uit Amsterdam en wist zich al snel aan te passen aan het hogere niveau in de tweede divisie. Hij laat wekelijks zien een betrouwbare schakel te zijn in de hechte verdedigingslinie van Noordwijk. Wij feliciteren Barbosa met het verlengen van zijn contract en wensen hem veel plezier en succes aan de Duinwetering.

  Selectie vv Noordwijk 2023-2024

  Verlengd:
  Emiel Wendt (2024), Dylan Rietveld (2024), Sem van Oosten (2024), Nick van Staveren (2024), Thijs Ouwehand (2024), Lars Jansen (2024), Jesper de Vré (2024), Toer Bouwman (2024), José Barbosa Nhoca

  Vertrokken:
  -

  Nieuw:
  -