• Selectie vv Noordwijk 2019-2020
  • bovenste rij v.l.n.r.: Ronald Meijer, Redhey Nicholson, Fanuel Waandels, Mike van der Gen, Dylan Rietveld, Teun Zethof, Emiel Wendt, Jelle van der Niet, Rob Overvliet, Guy Smith, Bart Disseveld

    tweede rij v.l.n.r.: Jan de Ridder, Max van Duin, Julian Dobbe, Huib Oversloot, Tjeerd Westdijk, Joeri Stavleu, Axel Wendt, Ruben Binnendijk, Tom Felter, Daniel Wasser, Lars Hulsebosch, Jaap van Kesteren

    derde rij v.l.n.r.: Jan Willem Kamps, Yassin Azaoui, Joshua Antwi, Nick van Staveren, Maurice van der Neut, Joe van der Sar, Sven Wolsheimer, Mike van Vliet, Finn Hogenhuis, Sander Bosma, Milan Sapardic, Samuel Tas, Andy Clark

    onderste rij v.l.n.r.: Nancy van der Waal, Thomas Reynaers, Sabir Achefay, Ted de Boer, Rien van Zuilekom, Marco Korff, Marcel Akerboom, Kees Zethof, Koen van der Vlugt, René van Hensbergen, Klem Duindam, Raïes Roshanali, Sem Plezier, Johan Heeringa

    * op de foto ontbreken: Brayen Bröcker en Martijn Le Congé, Hidde Zoutenbier, Lars Duindam, Michael Stephan, Shavinio Sint Jago, Sem van Oosten, Ruben de Miranda

  • De selectie
  • Rugnummer 1
    Sven Wolsheimer
  • Rugnummer 2
    Guy Smith
  • Rugnummer 3
    Bryan Bröcker
  • Rugnummer 4
    Maurice van der Neut
  • Rugnummer 5
    Huib Oversloot
  • Rugnummer 6
    Martijn Le Congé
  • Rugnummer 7
    Sabir Achefay
  • Rugnummer 8
    Thomas Reynaers
  • Rugnummer 9
    Nick van Staveren
  • Rugnummer 10
    Raïes Roshanali
  • Rugnummer 11
    Tjeerd Westdijk
  • Rugnummer 12
    Axel Wendt
  • Rugnummer 14
    Jelle van der Niet
  • Rugnummer 15
    Fanuel Waandels
  • Rugnummer 16
    Tom Felter
  • Rugnummer 17
    Rob Overvliet
  • Rugnummer 18
    Hidde Zoutebier
  • Rugnummer 19
    Lars Duindam
  • Rugnummer 20
    Max van Duin
  • Rugnummer 21
    Lars Hulsebosch
  • Rugnummer 22
    Teun Zethof
  • Rugnummer 23
    Joeri Stavleu
  • Rugnummer 24
    Mike van der Gen
  • Rugnummer 26
    Sander Bosma
  • Rugnummer 27
    Michael Stephan
  • Rugnummer 28
    Ruben Binnendijk
  • Rugnummer 29
    Daniel Wasser
  • Rugnummer 30
    Milan Sapardic
  • Rugnummer 31
    Emiel Wendt
  • Rugnummer 33
    Julian Dobbe
  • Rugnummer 34
    Samuel Tas
  • Rugnummer 35
    Shavinio Sint Jago
  • Rugnummer 36
    Redhey Nicholson
  • Rugnummer 37
    Sem van Oosten
  • Rugnummer 38
    Finn Hogenhuis
  • Rugnummer 40
    Dylan Rietveld
  • Rugnummer 41
    Yassine Azaoui
  • Rugnummer 42
    Joshua Antwi
  • Rugnummer 43
    Sem Plezier
  • Rugnummer 44
    Mike van Vliet
  • Rugnummer 45
    Ruben de Miranda
  • Rugnummer 46
    Joe van der Sar
  • Staf selectie vv Noordwijk 1
  • Kees Zethof
    Trainer/Coach
  • Marcel Akerboom
    Assistent Trainer 1
  • Rien van Zuilekom
    Teammanager A-selectie
  • Marco Korff
    Keeperstrainer
  • Ted de Boer
    Begeleider Noordwijk 1
  • Nancy van der Waal
    Verzorgster/masseuze
  • Klem Duindam
    Materiaalverzorger
  • Jaap van Kesteren
    Scheidsrechterbegeleider
  • Johan Heeringa
    Fysiotherapeut
  • Jan Willem Kamps
    Fysiotherapeut
  • Vacature
    Fysiotherapeut
  • Staf selectie Noordwijk 2
  • Koen van der Vlugt
    Trainer Noordwijk 2
  • Rene van Hensbergen
    Ass. Trainer Noordwijk 2
  • Ronald Meijer
    Teammanager B-selectie
  • Andy Clark
    Verzorger Noordwijk 2
  • Bart Disseveld
    Materiaalverzorger
  • Jan de Ridder
    Ass. Scheidsrechter
  • * foto's: Orange Pictures