• Dirk Kuyt Foundation Kampioenendag 2019 update

  3 mei 2019
 • Het programma is bekend.

  Op Hemelvaartsdag donderdag 30 mei 2019 wordt voor de derde keer de Dirk Kuyt Foundation Kampioenendag georganiseerd en ditmaal in Noordwijk: op het terrein van Sportpark Duinwetering in Noordwijk, zwembad Binnenzee en het terrein van de hockey, tennis en korfbal.

  Het is een GRATIS sportevenement, en voor iedereen toegankelijk.

  Kom laten zien wat je kan! Ben je een voetbaltalent? Hockeyster? Houd je van tennis, wil je een keertje een echte honkbalknuppel vasthouden of beleven hoe het voelt om in een rolstoel te basketballen? Wil je proberen te golfen of laten zien hoe goed je kunt dansen? Het kan allemaal! We willen alle bezoekers kennis laten maken met de verschillende (aangepaste) sporten, maar vooral mee laten doen.

  Op sportpark Duinwetering kan in ieder geval kennis gemaakt worden met framevoetbal, ASS voetbal en walking football.

  Vv Noordwijk heeft zich bereid verklaard om te participeren in de organisatie. Er worden veel deelnemers en bezoekers verwacht.  In ieder geval zullen veel mensen nodig zijn om de catering te verzorgen. Je kan je hiervoor aanmelden via evenementen@vvnoordwijk.nl

  Nadere info volgt. Zie ook www.dirkkuytfoundation.nl