• Ellen Noppe stopt met haar social media taken voor de jeugd.

  • Ellen Noppe heeft aangegeven te gaan stoppen met haar vrijwilligerswerk voor de Jeugd Evenementen commissie en de Social Media voor de club. We zijn heel blij te melden dat we 3 enthousiaste vrijwilligers hebben gevonden die haar taken gaan overnemen.

    Maja Vermist gaat Ellens werk in de Evenementen Commissie overnemen en Johan van Hameren en Mitch de Vrind zullen de jeugd van de club via Social Media verder op de kaart gaan zetten.

    We bedanken Ellen voor haar tomeloze inzet voor vv Noordwijk en wij verwelkomen Maja, Johan en Mitch als nieuwe vrijwilligers. Heel veel plezier en succes. Jullie zullen binnenkort verder op de hoogte worden gebracht hoe jullie leuke content kunnen delen met Mitch en Johan.

    Jeugdcommissie vv Noordwijk.