• Geen doorgang naar de kantine via 1e etage

  2 okt 2019
 • Vanaf vrijdag 4 oktober tot en met zondag 6 oktober, staat Sportpark Duinwetering in het teken van de EK tafeltennis. Dit is een mooi affiche voor de gemeente Noordwijk, maar betekent ook wat aanpassingen in de dagelijkse gang van zaken.

  Voor de mensen die naar de kantine willen is er deze dagen geen mogelijkheid om op de 1e etage de doorgang naar de kantine te gebruiken, dus is de kantine alleen bereikbaar via de rode kleedkamergang of buitenom voor de tribune langs. Om alles in goede banen te leiden, zullen er vanuit de organisatie, stewards aanwezig zijn en vragen u de adviezen van hen op te volgen.

  Let op: de lift is wel te gebruiken, mensen die niet kunnen omlopen hebben wel toegang via de 1ste etage.

  Het wedstrijdsecretariaat is wel gewoon bereikbaar.

  Wij vragen uw begrip voor deze situatie om een dergelijk evenement in Noordwijk te kunnen faciliteren.