• Giovanni da Fonseca nieuwste aanwinst Noordwijk

 • De 25-jarige multifunctionele middenvelder maakte 10 jaar geleden de overstap vanuit de jeugd van Spartaan’20 uit Rotterdam naar Tweede divisionist Excelsior Maassluis. Bij de tricolores uit Maassluis is hij inmiddels niet meer weg te denken uit het basiselftal. Giovanni wordt wekelijks geroemd door zijn werklust op het middenveld waar hij zowel verdedigend als aanvallend zijn mannetje staat. De technische commissie is verheugd dat het gelukt is om een speler met de kwaliteiten van Giovanni naar de Duinwetering te halen.


  Foto: Pro Shots

  Selectie vv Noordwijk 2024-2025

  Blijft: Emiel Wendt, Kick Groot, José Barbosa Nhoca, Lucas Coopmans, Teun Zethof, Ruben Marbus, Sander Bosma, Dylan Rietveld, Riley Reemnet, Mike van Dam (assistent-trainer), Rob Prevoo (keeperstrainer), Nick van Staveren

  Vertrekt: Lerin Duarte, Lars Jansen (Quick Boys), Toer Bouwman (Quick Boys), Kees Zethof (hoofdtrainer), Quintòn Christina, Oscar Wilffert (ADO'20), Jesper de Vré (ADO’20), Thijs Ouwehand, Sem van Oosten (FC Rijnvogels), Moatasim Elyaakoubi, Roy Schulpzand, Dirk Draijer, Edin Bibuljica

  Komt nieuw: Florian Wolf (hoofdtrainer (DOVO)), Virgil Tjin-Asjoe (Scheveningen), Jordy Strooker (Scheveningen), Dennis Bakker (FC Rijnvogels), Arantis Roep (HSC’21), Giovanni da Fonseca (Excelsior Maassluis)