• GROTE CLUB ACTIE GROOT SUCCES

 • Grote Club Actie dit jaar een groot succes voor vv Noordwijk.
  Meer dan 150 van de jeugdleden hebben zich dit jaar ingezet  om zoveel mogelijk loten te verkopen voor de landelijke Grote Club Actie.
  En wat een prestatie, de jeugdleden hebben langs de deuren en online meer dan 8.000 loten verkocht met een opbrengst van Euro 20.342-
  Naast de inzet van alle jeugdleden hebben ook veel lokale ondernemers en sponsors vv Noordwijk geholpen met de aankoop van een Superlot. De jeugdleden die loten hebben verkocht krijgen 25% van de opbrengst als bijdrage voor een teamuitje, het bedrag wordt aan de teammanagers doorgegeven.
  De opbrengst is keihard nodig voor de club. Voor materialen, maar ook de kosten zijn toegenomen, alleen al de energierekening is enorm gestegen.
  Het bestuur is de leden, alle ouders en sponsors dan ook enorm dankbaar voor de steun aan de club. Een paar jeugdleden die de meeste loten hebben verkocht  overhandigden zaterdag een cheque aan het jeugdbestuur en werden zelf verrast met een waardebon van sportzaak Arthur de Lange.
  Op de foto voorzitter Rob Hogenhuis met jeugdleden Tom Banga, Bradley de Best en Ibrahim Aoulasellam.