• Guy Smith en Noordwijk aan het einde van dit seizoen uit elkaar

  12 jan 2021
 • In goed onderling overleg hebben Noordwijk en Guy besloten om de samenwerking die vijf seizoenen heeft geduurd te beëindigen. Na een goed gesprek kwamen beide partijen tot de conclusie dat het voor Guy beter is om op zoek te gaan naar een nieuwe omgeving.

  Guy heeft zowel met zijn voetballende kwaliteiten als met zijn prettige persoonlijkheid bijgedragen aan de behaalde successen van het eerste elftal. Voordat Guy zijn geluk elders gaat beproeven, wil hij eerst nog het seizoen goed afmaken. Wij wensen Guy veel succes met het vinden van een mooie club.  

  Foto: ProShotsNL

  Selectie vv Noordwijk 2021/2022

  Blijft: Kees Zethof (hoofdtrainer), Emiel Wendt, Sander Bosma, Nick van Staveren, Dylan Rietveld, Hidde van den Ende, Toer Bouwman, Mike van Vliet, Thomas Reynaers

  Vertrekt: Segun Owobowale, Koen van der Vlugt (EMM ‘21), Denzel James, Guy Smith

  Nieuw: Sem van Oosten (eigen jeugd)