• Ischa Bouwman nieuwe keeper vv Noordwijk

 • De 20-jarige doelman komt over van competitiegenoot OFC uit Oostzaan, waar hij inmiddels 15 basisplaatsen heeft afgedwongen. Ischa begon te voetballen bij SC Buitenveldert in Amsterdam waar zijn talenten al snel werden opgemerkt door AZ waar hij een aantal jaar in de jeugdopleiding speelde. Na zijn tijd in Alkmaar kwam hij nog uit voor de jeugdteams van Go Ahead Eagles, Ajax en PEC Zwolle om daarna de overstap te maken naar Tweede divisionist OFC. Ischa zal volgend seizoen herenigd worden met zijn broer Toer, die aan zijn derde seizoen bezig is aan de Duinwetering. Ischa zal met de huidige keepers Lars en Thijs moeten gaan uitmaken wie uiteindelijk het doel zal gaan verdedigen.

  Wij heten Ischa van harte welkom bij onze club en wensen hem een mooie tijd toe.

  Foto: Pro Shots

  Selectie vv Noordwijk 2023-2024

  Verlengd:
  Allen medio 2024: Emiel Wendt, Dylan Rietveld, Sem van Oosten, Nick van Staveren, Thijs Ouwehand, Lars Jansen, Jesper de Vré, Toer Bouwman, José Barbosa Nhoca, Kees Zethof/hoofdtrainer, Teun Zethof, Moatasim El Yaakoubi, Donovan Slijngard, Sander Bosma

  Vertrekt:
  Hidde van den Ende (per direct Ter Leede), Mike Vreekamp (FC Aalsmeer), Dani Atanes, Tim Hoppenbrouwer (hoofdtrainer Noordwijk 2), Sabir Achefay (per direct Ittihad Riyadi de Tanger), Raïes Roshanali, Marco Korff (keeperstrainer), Marcel Akerboom (assistent-trainer)

  Nieuw:
  Quintón Christina (per direct VV Katwijk), Jayson Halman (per direct VVSB), Edin Bibuljica (FC Rijnvogels), Mustafa Amezrine (keeperstrainer - Feyenoord Academy), Kick Groot (ODIN’59), Ischa Bouwman (OFC Oostzaan)