• Contactpersonen Jeugd
  • Voorzitter Jeugd
    Rob Hogenhuis
    commissie.jeugd@vvnoordwijk.nl
  • Vice voorzitter jeugd
    Alfred van der Plas
    commissie.jeugd@vvnoordwijk.nl
  • Hoofd jeugdopleiding en Leeftijdscoördinator JO17 en JO19
    Leonard van Utrecht
    hoofdopleiding@vvnoordwijk.nl
  • Leeftijdscoördinator JO13 en JO15
    Peter Boom
    peter.boom@vvnoordwijk.nl
  • Leeftijdscoördinator JO11 en JO12
    Arthur Bruyn
    arthur.bruijn@vvnoordwijk.nl
  • Leeftijdscoördinator JO10, JO9 en JO8
    Ruud van Houten
    ruud.van.houten@vvnoordwijk.nl
  • Leeftijdscoördinator Superliga
    Ton van der Niet
    ton.van.der.niet@vvnoordwijk.nl
  • Coordinator Arabisch sprekende
    Abdel el Yaakoubi
    abdel.el.yaakoubi@vvnoordwijk.nl
  • Coördinator ASS
    Leo Kruithof
    ass@vvnoordwijk.nl
  • Coördinator Evenementen
    Corrie Kingma
    corrie.kingma@vvnoordwijk.nl
  • Coördinator Evenementen
    Ruby Keimling
    ruby.keimling@vvnoordwijk.nl