• Jeugdtrainingen zaterdag 2 mei weer van start

  29 apr 2020
 • Zoals eerder bekend gemaakt mogen de trainingen voor de jeugd, onder strikte voorwaarden, weer beginnen. Hiervoor moest het bestuur een protocol en aanpak tergoedkeuring aan de gemeente voorleggen. Vandaag hebben we toestemming van de gemeente gekregen om te gaan starten met de trainingen. We starten op zaterdag 2 mei met de trainingen voor JO8 en JO9.

  Hier u het Protocol trainingen in Corona tijdperk en het nieuwe trainingsschema.
  Ook is een
  foto bijgevoegd met de loop- en rijroute om de kinderen veilig te verplaatsen. 

  Wij willen u vragen het protocol goed te lezen.

  Mochten er de komende tijd aanpassingen komen in het protocol, dan zullen wij u opnieuw informeren. Mocht er twijfel zijn of de trainingen doorgaan, neem dan contact op met de trainers en/of leiders.

  Wij wensen jullie weer heel veel plezier op het sportveld.

  Het bestuur