• vvNoordwijk JO13-2007-1

  • Trainingsschema JO13-2007-1

    BegindatumEinddatumLocatieKleedkamer
    di 30-apr. 18:15di 30-apr. 19:30Veld 19
    do 02-mei. 18:15do 02-mei. 19:30Veld 39
    di 07-mei. 18:15di 07-mei. 19:30Veld 19
    do 09-mei. 18:15do 09-mei. 19:30Veld 39
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    11 mei.Ter Leede JO12-2Noordwijk JO12-2regulier10:00
    18 mei.Noordwijk JO12-2RCL JO12-1regulier11:15
    25 mei.UVS JO12-3Noordwijk JO12-2regulier08:30
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.VVSB JO12-1 - Noordwijk JO12-22 - 2
  • Poulestanden Noordwijk JO13-2007-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoTot
    1Quick Boys JO13-2007-198013572824
    2DSO JO13-2007-11172228171123
    3FC Lisse JO13-2007-11071243113222
    4DoCoS JO13-2007-11063145212421
    5FC Oegstgeest JO13-2007-11062223111220
    6Voorschoten'97 JO13-2007-1105232821717
    7Rijnsburgse Boys JO13-2007-1115243330317
    8Noordwijk JO13-2007-1104332017315
    9ARC JO13-2007-1103161625-910
    10UVS JO13-2007-1103161627-1110
    11Meerburg JO13-2007-1103071628-129
    12Rijnvogels JO13-2007-1112271529-148
    13Alphense Boys JO13-2007-1112091837-196
    14Blauw-Zwart JO13-2007-19018560-551

    Poulestanden Noordwijk JO13-2007-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoTot
    1FC Lisse JO13-2007-122006156
    2Noordwijk JO13-2007-121018713
    3Rijnsburgse Boys JO13-2007-1200228-60

    Poulestanden Noordwijk JO13-2007-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoTot
    1Noordwijk JO13-2007-111003123
    2LYRA JO13-2007-1100113-20

    Poulestanden Noordwijk JO13-2007-1 (B3820 Onder 13 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoTot
    1Noordwijk JO13-2007-111003213
    2Quick JO13-2007-1100123-10

    Poulestanden Noordwijk JO13-2007-1 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoTot
    1Quick Boys JO13-2007-1660029101918
    2DoCoS JO13-2007-1760124131118
    3Noordwijk JO13-2007-17304161429
    4FC Oegstgeest JO13-2007-162131115-47
    5Rijnsburgse Boys JO13-2007-172141718-17
    6Rijnvogels JO13-2007-162041518-36
    7UVS JO13-2007-17025832-242

    Poulestanden Noordwijk JO13-2007-1 (B3890 Onder 13 beker 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoTot
    1Noordwijk JO13-2007-111005053
    2FC Oegstgeest JO13-2007-111003033
    3DHC JO13-2007-111003123
    4Nootdorp JO13-2007-111003123
    5Alphense Boys JO13-2007-1100113-20
    6ARC JO13-2007-1100113-20
    7DHC JO13-2007-2100103-30
    8FC 's-Gravenzande JO13-2007-1100105-50

    Poulestanden Noordwijk JO13-2007-1 (B3900 Onder 13 beker 1/2 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoTot
    1Noordwijk JO13-2007-111007073
    2DHC JO13-2007-100000000
    3Nootdorp JO13-2007-100000000
    4FC Oegstgeest JO13-2007-1100107-70