• vvNoordwijk JO17-1

  • Trainingsschema JO17-1

    BegindatumEinddatumLocatieKleedkamer
    ma 21-sep. 19:45ma 21-sep. 21:00Veld 2B5
    ma 21-sep. 19:45ma 21-sep. 21:00Veld 2B5
    do 24-sep. 19:45do 24-sep. 21:00Veld 3A5
    do 24-sep. 19:45do 24-sep. 21:00Veld 3A5
    ma 28-sep. 19:45ma 28-sep. 21:00Veld 2B5
    ma 28-sep. 19:45ma 28-sep. 21:00Veld 2B5
    do 01-okt. 19:45do 01-okt. 21:00Veld 3A5
    do 01-okt. 19:45do 01-okt. 21:00Veld 3A5
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    26 sep.Blauw-Zwart JO17-1Noordwijk JO17-1regulier10:30
    3 okt.SJO DOSR/WVC JO17-1Noordwijk JO17-1regulier12:45
    10 okt.Noordwijk JO17-1Ter Leede JO17-1regulier10:30
    24 okt.Foreholte JO17-1Noordwijk JO17-1regulier11:30
    31 okt.Noordwijk JO17-1DoCoS JO17-1regulier10:30
    7 nov.Rijnsburgse Boys JO17-1Noordwijk JO17-1regulier12:00
    21 nov.Noordwijk JO17-1VVSB JO17-1regulier10:30
    28 nov.UVS JO17-2Noordwijk JO17-1regulier12:30
    5 dec.ASC JO17-1Noordwijk JO17-1regulier12:30
    12 dec.Noordwijk JO17-1Katwijk JO17-1regulier10:30
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 sep.Noordwijk JO17-1 - Den Hoorn JO17-13 - 4
    12 sep.Noordwijk JO17-1 - Graaf W II VAC JO17-14 - 2
    19 sep.Noordwijk JO17-1 - Meerburg JO17-12 - 2
  • Poulestanden Noordwijk JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSVTTot
    1UVS JO17-131249
    2Den Hoorn JO17-13766
    3Noordwijk JO17-13993
    4Graaf W II VAC JO17-133120

    Poulestanden Noordwijk JO17-1 (0236 Onder 17 competitie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSVTTot
    1VVSB JO17-11423
    2Blauw-Zwart JO17-11323
    3Rijnsburgse Boys JO17-11103
    4Meerburg JO17-11221
    5Noordwijk JO17-11221
    6ASC JO17-11001
    7Foreholte JO17-11001
    8SJO DOSR/WVC JO17-10000
    9Katwijk JO17-10000
    10Ter Leede JO17-11230
    11UVS JO17-21010
    12DoCoS JO17-11240
  • Teamstatistieken

    Noordwijk JO17-1

    0236 Onder 17 competitie (najaar A-cat)

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Blauw-Zwart JO17-1

    VS

    Noordwijk JO17-1

    26 september 202010:30 uur
    Sportpark Schulpwei veld 1

    dag

    uur

    min

    sec