• Joe van der Sar langer bij vv Noordwijk

  30 mrt 2020
 • Joe heeft aangegeven graag bij Noordwijk te blijven en komend seizoen vol de strijd aan te gaan met Mike van Vliet en Jesse Haak om een plaats te veroveren in het eerste elftal. Met het langer aanblijven van Joe heeft Noordwijk volgend seizoen weer de beschikking over drie jonge en zeer talentvolle keepers.

  Joe vd Sar langer bij Noordwijk
  foto: vv Noordwijk

  Selectie vv Noordwijk 2020/2021

  Blijft: Mike van Vliet, Emiel Wendt, Dylan Rietveld, Nick van Staveren, Kees Zethof (trainer), Sander Bosma, Denzel James, Raïes Roshanali, Guy Smith, Rob Overvliet, Marcel Akerboom (Assistent-trainer), Marco Korff (keeperstrainer), René van Hensbergen (assistent-trainer Noordwijk 2), Koen van der Vlugt (trainer Noordwijk 2), Joe van der Sar

  Vertrekt: Martijn Le Congé (stopt per 1 februari), Huib Oversloot (v.v. IJsselmeervogels), Sabir Achefay (per direct Quick Boys), Axel Wendt (FC Rijnvogels), Thomas Reynaers (nog onbekend), Maurice van der Neut (FC Lisse), Fanuel Waandels (SC Feyenoord), Tjeerd Westdijk (HBS). Brayen Bröcker (HBS), Sven Wolsheimer (nog onbekend)

  Nieuw: Marc de Kruijs (per direct van Quick Boys), Luuk Slegt (FC Rijnvogels), Reno van Heiningen (FC Rijnvogels), Segun Owobowale (ADO Den Haag), Mats van Kins (ADO Den Haag), Stef van der Zalm (SJC), Jesse Haak (Point Park University VS), Toer Bouwman (Ajax amateurs)