• Kees Zethof blijft Noordwijk trouw

  2 nov 2019
 • De Technische commissie is verheugd te kunnen melden dat Kees Zethof ook volgend jaar voor de groep zal staan.

  Kees zegt hierover: “Ik heb een erg goed gevoel bij de ontwikkelingen welke er binnen de club aan de gang zijn. Iedereen is hard bezig om op verschillende vlakken stappen te maken nu we op het hoogste amateurniveau actief zijn. Ik zie nog genoeg uitdaging bij deze mooie club en ben dan ook blij dat ik ook volgend jaar mijn steentje aan dit proces kan blijven bijdragen”.

  Kees Zethof blijft Noordwijk trouw 1
  foto: ProShotsNL

  Selectie vv Noordwijk 2020/2021

  Blijft:
  Mike van Vliet, Emiel Wendt, Dylan Rietveld, Kees Zethof (trainer)

  Vertrekt:
  Martijn Le Congé (stopt), Huib Oversloot (v.v. IJsselmeervogels)

  Nieuw: -