• Lars Jansen blijft Noordwijker

  23 nov 2021
 • Lars die momenteel bezig is aan zijn eerste seizoen bij Noordwijk is inmiddels niet meer weg te denken onder de lat in het team van Kees Zethof. Wekelijks laat hij zien van grote waarde te zijn. Dit is ook een aantal andere tweededivisieclubs niet ontgaan wat heeft geresulteerd in belangstelling van diverse mooie clubs. Juist daarom is de technische commissie zeer verheugd te kunnen melden dat het contract met Lars voor minimaal één jaar is verlengd.

  Lars is erg blij met Noordwijk en Noordwijk erg blij met Lars die zowel als keeper maar ook als persoon erg goed bij de club past.

  Wij feliciteren Lars met zijn contractverlenging.


  Selectie vv Noordwijk 2022/2023

  Blijft:
  Tot 2024: Emiel Wendt, Dylan Rietveld, Nick van Staveren, Sem van Oosten
  Tot 2023: Toer Bouwman, Lars Jansen

  Vertrekt:
  Rob Overvliet

  Nieuw:
  -

   1Foto: Pro Shots - Toon Dompeling