• Luuk Slegt verlaat na dit seizoen vv Noordwijk

  1 feb 2021
 • De 23-jarige middenvelder kwam eerder uit voor FC Rijnvogels, PEC Zwolle en FC Twente. Dit korte seizoen kwam hij in de vijf gespeelde wedstrijden tot twee invalbeurten en twee basisplaatsen. Bij zijn eerste basisplaats in de Bollenstreekderby tegen VV Katwijk werd hij uitgeroepen tot “man of the match”.

  Wij wensen Luuk veel succes bij het vinden van een mooie nieuwe club.

   


  Foto: ProShotsNL

  Selectie vv Noordwijk 2021/2022

  Blijft: Kees Zethof (hoofdtrainer), Emiel Wendt, Sander Bosma, Nick van Staveren, Dylan Rietveld, Hidde van den Ende, Toer Bouwman, Mike van Vliet, Thomas Reynaers, Marc de Kruijs, Marco Korff (keeperstrainer), Jesse Haak, Stefan van der Zalm, Rob Overvliet

  Vertrekt: Segun Owobowale, Koen van der Vlugt (EMM ‘21), Denzel James, Guy Smith, Luuk Slegt

  Nieuw: Sem van Oosten (eigen jeugd), Lars Jansen (VVSB)