• Marcel Akerboom verlengt contract

  26 feb 2021
 • De technische commissie is verheugd te kunnen melden dat na de contractverlengingen van Kees Zethof en Marco Korff ook Marcel Akerboom zijn handtekening heeft gezet onder een nieuw contract. Hiermee blijft de trainersstaf ook volgend seizoen intact.

  foto: vv Noordwijk

  Selectie vv Noordwijk 2021/2022

  Blijft: Kees Zethof (hoofdtrainer), Emiel Wendt, Sander Bosma, Nick van Staveren, Dylan Rietveld, Hidde van den Ende, Toer Bouwman, Mike van Vliet, Thomas Reynaers, Marc de Kruijs, Marco Korff (keeperstrainer), Jesse Haak, Stef van der Zalm, Rob Overvliet, Marcel Akerboom

  Vertrekt: Segun Owobowale, Koen van der Vlugt (EMM ‘21), Denzel James, Guy Smith, Luuk Slegt (Ajax zaterdag), Nino Roffelsen (RoPS Rovaniemi, Finland), Reno van Heiningen

  Nieuw: Sem van Oosten (eigen jeugd), Lars Jansen (VVSB)