• De 29-jarige ervaren middenvelder die de jeugdopleiding van Vitesse heeft doorlopen komt over van TEC Tiel waar hij als aanvoerder wekelijks zijn wedstrijden speelde. Bij TEC werd hij dit seizoen herenigd met zijn oude trainer Hans van de Haar waarmee hij bij FC Lienden in het seizoen 2015-2016 algemeen landskampioen werd. Na drie jaar FC Lienden vertrok Mike naar Spakenburg waar hij gelijk in zijn eerste jaar bij "de Blauwen" de titel pakte in de Derde Divisie. Ook bij Spakenburg speelde hij drie seizoenen om vervolgens voor TEC te gaan spelen.

  Met de komst van Mike, die al een aantal jaar op het verlanglijstje van de technische commissie stond, is de beoogd opvolger voor de naar Sparta Nijkerk vertrekkende Thomas Reynaers binnen.

  Selectie vv Noordwijk 2022/2023

  Blijft:
  Tot 2024: Emiel Wendt, Dylan Rietveld, Nick van Staveren, Sem van Oosten
  Tot 2023: Toer Bouwman, Lars Jansen, Kees Zethof (hoofdtrainer), Raïes Roshanali, Teun Zethof, Marcel Akerboom, Sander Bosma

  Vertrekt:
  Rob Overvliet, Thomas Reynaers (Sparta Nijkerk), Mike van Vliet

  Nieuw:
  Mike Vreekamp (TEC)

  Foto's:  Proshots - Erich Snijder