• Missie en Visie

  Onze missie

   

  Vv Noordwijk presenteert zich graag als ‘de trots van de Bollenstreek’. Niet alleen op basis van haar historie, maar ook vanuit haar visie op de waarde van sport in de samenleving.

   

  “De voetbalvereniging Noordwijk wil een club zijn waar ieder lid zich thuis voelt: de recreatievoetballer, de topsporter, de jonge sporter, de supporter langs de velden, de vrijwilliger, de bezoekende clubs. Daarbij streven we naar spelen met het vlaggenschip op het niveau van de omliggende topamateur verenigingen.”

   

   

  Visie en doelstellingen

  Voetbal verbindt iedereen.

  vv Noordwijk moet een voetbalvereniging voor iedereen zijn. De vereniging moet een weerspiegeling zijn van de bewoners van de gemeente Noordwijk. Iedereen is welkom. Daarom hebben we onszelf de volgende doelen gesteld:

  • Noordwijk 2 en 3 zijn de springplank voor eigen jeugd naar de A-selectie,
  • de jeugd tot en met JO11 krijgt een gelijkwaardige opleiding en voetbalt op  zijn/haar niveau,
  • andere doelgroepen zoals wandelvoetballers, zomeravond- of bedrijfsvoetbal of minder validen wordt de gelegenheid geboden om te voetballen,
  • de kantine, sportcafé en BC ruimte worden optimaal gebruikt en benut,
  • vrijwilligers voelen zich thuis bij vv Noordwijk,
  • er wordt een veilig sportklimaat gecreëerd.