• Nick van Staveren blijft Noordwijk trouw

  5 nov 2019
 • Nick heeft besloten om na een flirt met Quick Boys toch volgend seizoen voor Noordwijk uit te komen.

  “Ik heb uit nieuwsgierigheid het verhaal van Quick Boys aangehoord maar kwam tot de conclusie dat ik eigenlijk helemaal niet weg wilde bij Noordwijk. We hebben een geweldige (vrienden) groep waar nog veel rek in zit. Verder waardeer ik het enorm dat deze mooie club mij de kans heeft gegeven om mij verder te ontwikkelen. Ik voel mij door iedereen bij de club erg gewaardeerd en ben super blij dat ik de mogelijkheid heb gekregen om mijn contract met een jaar te verlengen”.

  Nick van Staveren blijft Noordwijk trouw
  foto: ProShotsNL

  Selectie vv Noordwijk 2020/2021

  Blijft:
  Mike van Vliet, Emiel Wendt, Dylan Rietveld, Kees Zethof (trainer), Nick van Staveren

  Vertrekt:
  Martijn Le Congé (stopt), Huib Oversloot (v.v. IJsselmeervogels)

  Nieuw: -