• Nick van Staveren blijft (uiteraard) bij Noordwijk

  • Iedereen (trainers, technische commissie, medische staf, spelers, sponsoren en supporters) zijn het er over eens: Nick is een “Noortukker” en blijft ook volgend seizoen een “Noortukker”. Na zeven seizoenen is Nick niet meer weg te denken van de Duinwetering.
    Van grote waarde was hij als hij speelde, betrokken bij vele doelpunten en successen in het veld, maar ook als hij niet speelt is hij door zijn enthousiasme belangrijk voor de groep. Helaas ook al drie keer getroffen door zware blessures maar door zijn aanstekelijke positivisme ook nu weer overtuigd dat hij weer belangrijk gaat worden voor ons eerste elftal. Daarom was de contractverlenging snel beklonken!

    foto: vv Noordwijk

    Selectie vv Noordwijk 2024-2025

    Blijft: Emiel Wendt, Kick Groot, José Barbosa Nhoca, Lucas Coopmans, Teun Zethof, Ruben Marbus, Sander Bosma, Dylan Rietveld, Riley Reemnet, Mike van Dam (assistent-trainer), Rob Prevoo (keeperstrainer), Nick van Staveren

    Vertrekt: Lerin Duarte, Lars Jansen (Quick Boys), Toer Bouwman (Quick Boys), Kees Zethof (hoofdtrainer), Quintòn Christina, Oscar Wilffert (ADO'20), Jesper de Vré (ADO’20), Thijs Ouwehand, Sem van Oosten (FC Rijnvogels), Moatasim Elyaakoubi, Roy Schulpzand, Dirk Draijer

    Komt nieuw: Florian Wolf (hoofdtrainer (DOVO)), Virgil Tjin-Asjoe (Scheveningen), Jordy Strooker (Scheveningen), Dennis Bakker (FC Rijnvogels)