• Nieuwe groep gediplomeerde trainers bij de Jeugdafdeling

 • We zijn trots te melden dat onder begeleiding van Pasquale Hoekman weer een nieuwe groep trainers met goed gevolg de cursus Jeugdvoetbal Trainer-Coach heeft afgerond. Eerder dit jaar waren er ook al 13 trainers die deze cursus hebben gedaan. Dat brengt het totaal op 20 dit jaar. Ruben, Jeannot, Moatasim, Don, Johan en in het bijzonder de eerste 2 dames die een opleiding hebben afgerond bij vv Noordwijk, Novia en Inssaf, van harte gefeliciteerd.

   
  Ook feliciteren we Renzo Hoogeveen, de trainer van de Jo15-1 van afgelopen jaar, met het behalen van het UEFA C Trainer-Coach diploma van de KNVB.
   
  Komend jaar zullen we weer trainers enthousiasmeren om hun vaardigheden d.m.v. KNVB cursussen te verbeteren.
   
  Jeugdcommissie
  vv Noordwijk