• Nieuwe versie Covid 19-protocol i.v.m. mondkapjesplicht en gebruik bestuurskamer

  18 nov 2020
 • Op 1 december a.s. wordt het verplicht mondkapjes te dragen in publieke binnenruimtes.
  Deze verplichting gaat dus ook gelden voor binnenruimtes van de sportaccommodatie aan de Duinwetering. Echter niet voor kinderen in de leeftijd t/m 12 jaar. Kortweg, loop je door de accommodatie dan draag je een mondkapje, ga je zitten dan mag het mondkapje af. Omdat het hier een wettelijke verplichting is en geen dringend advies, gaat het bestuur er van uit dat iedereen zich aan deze verplichting gaat houden!

  Vv Noordwijk heeft haar Covid-19 protocol hierop aangepast. Zie hiervoor artikel 5.8 van dit protocol.
  De bestuurskamer mag gebruikt worden voor vergaderingen. Indien de wand tussen bestuurskamer en B-club gesloten is, mogen er maximaal 6 personen tegelijkertijd aanwezig zijn in de bestuurskamer. Dit om de 1 ½ meter afstand te kunnen garanderen.

  Heeft u vragen of opmerkingen, stuur een mail naar corona@vvnoordwijk.nl.

  Het bestuur.