• Noordwijk blijft ongeslagen na eerste driepunter

  31 aug 2019
 • NOORDWIJK - Noordwijk blijft ongeslagen in de Tweede Divisie en mag de eerste drie punten van het seizoen bijschrijven. In speelronde 2 was de ploeg van Kees Zethof op eigen veld met 4-1 te sterk voor Koninklijke HFC.
  De jarige Emiel Wendt opende na iets meer dan een half uur spelen de score op aangeven van Thomas Reynaers. In de tweede helft verdubbelde Tjeerd Westdijk de stand en schoot Sabir Achefay Noordwijk naar een comfortabele 3-0 voorsprong.
  Noordwijk blijft ongeslagen na eerste driepunter
  Foto: ProShots
  Namens Koninklijke HFC deed Jacob Noordmans met een fraai afstand nog wat terug (3-1). Het slotakkoord was voor Nick van Staveren, hij maakte de 4-1.
  Volgende week speelt Noordwijk de uitwedstrijd tegen buurman Rijnsburgse Boys.
  Scoreverloop:
  ‘34. 1-0 Wendt
  ‘56. 2-0 Westdijk
  ‘72. 3-0 Achefay
  ‘81. 3-1 Noordmans
  Bekijk hier de samenvatting en de reacties.