• Noordwijk haalt Denzel James terug en heeft selectie rond

  1 sep 2019
 • Noordwijk heeft met de terugkeer van Denzel James haar gewenste aanvallende versterking weten vast te leggen. De 25-jarige buitenspeler wordt overgenomen van Sparta Rotterdam en tekent voor één seizoen.

  Noordwijk haalt Denzel James terug en heeft selectie rond 2

  Eerder dit jaar tekende James een contract bij Sparta Rotterdam, maar door de promotie naar de Eredivisie werd de kans op speelminuten minder groot. Vanwege zijn leeftijd mag hij ook niet uitkomen voor Jong Sparta.

  Bestuurslid technische zaken Pieter Vink is blij met de terugkeer van één van de smaakmakers van het kampioensjaar. ‘Wij waren na het vertrek van Denzel zoekende maar een type ‘Denzel’. Als je Denzel dan kan terughalen, haal je het maximale in huis’, aldus Vink. ‘Wij vinden het voor Denzel erg jammer dat hij zijn droom in het betaalde voetbal (nog) niet kan waarmaken.’

  James tekent maandagavond zijn contract en sluit per direct aan bij de selectie van Kees Zethof.

  Noordwijk haalt Denzel James terug en heeft selectie rond