• Noordwijk - Scheveningen​ zaterdag 18 mei 2024​ 15.30 uur (!)

 • Nog twee competitierondes dan zit het seizoen voor Noordwijk 1 erop. Deze laatste twee rondes beginnen alle wedstrijden op hetzelfde tijdstip, namelijk 15.30 uur. Afgelopen zaterdag viel de voor ons belangrijkste beslissing, namelijk het zeker stellen van weer een jaar Tweede Divisie voetbal. Dankzij de mooie 1-0 overwinning in Groesbeek tegen De Treffers is Noordwijk niet meer in te halen. Door deze overwinning kon er ook gejuicht worden in Spakenburg want deze overwinning betekende het kampioenschap voor de Blauwen en de verkeken (nog kleine) kans op het kampioenschap voor De Treffers.

  In Scheveningen zal de 1-0 in Groesbeek niet met gejuich ontvangen zijn. Ongetwijfeld hoopte Scheveningen dat ook Noordwijk betrokken zou worden in de strijd om de onderste plaatsen. Nu moeten de Schollekoppen samen met de Tricolores uit Maassluis uitmaken wie de tweede nacompetitieplek gaat invullen. Kozakken Boys en FC Lisse gaan samen uitmaken wie er rechtstreeks degradeert en wie ook op een nacompetitieplaats eindigt. De beste papieren, voor zover je daarvan spreken kunt, zijn in handen van Kozakken Boys en Scheveningen.

  De stand onderin:

  14. Noordwijk 32 7 14 11 35 38:48 (-10)
  15. Scheveningen 32 7 11 14 32 42:58 (-16)
  16. (nc) Excelsior M. 32 7  7 18 28 38:60 (-22)
  17. (nc) Kozakken Boys 32 4  8 20 20 34:63 (-29)
  18. (degr) FC Lisse 32 3  7 22 16 33:79 (-46)

  nc = nacompetitie
  degr = degradatie naar de Derde Divisie

  De wedstrijd Noordwijk – Scheveningen betekent de laatste thuiswedstrijd voor behoorlijk wat spelers, maar vooral de laatste thuiswedstrijd voor Noordwijk trainer Kees Zethof. Na zijn eigen voetbalcarrière in Noordwijk 1 (van 1990 t/m 1994 met 60 competitiewedstrijden) en zijn trainersloopbaan langs van Nispen, Teylingen, Foreholte, SJC én diverse keren de jeugd van vv Noordwijk eindigt hier (voorlopig?) zijn trainerschap. Een mooie periode van zeven jaren vv Noordwijk, met twee kampioenschappen die Noordwijk weer terug brachten op het hoogste niveau. Op de ranglijst van vv Noordwijk trainers staat Kees na John Eelman en Ben van Duyl op de derde plaats wat betreft de meeste competitiewedstrijden op de bank! Een prestatie om trots op te zijn. Kees bedankt voor alles!

  Leo Kruithof

  Informatie kaartverkoop vv Noordwijk - Scheveningen zaterdag 18 mei 2024