• Ook Toer Bouwman langer aan de Duinwetering

 • Toer verruilde in de zomer van 2020 het rood-wit van de amateurs van Ajax voor het rood-wit van de vv Noordwijk voor wie hij nu twee jaar actief is. De technische commissie is verheugd te kunnen melden dat er in ieder geval nog een derde seizoen bij gaat komen. Toer heeft als rechtsback inmiddels zijn draai gevonden en geeft aan dat de ambitie van de club goed past bij zijn persoonlijke ambitie. “Ik heb het ontzettend naar mijn zin bij Noordwijk. We hebben een hele talentvolle en leuke groep en ben dan ook erg blij dat ik ook volgend seizoen een bijdrage mag leveren om met Noordwijk de volgende stap in de Jacks League te gaan zetten” aldus Toer.

  Selectie vv Noordwijk 2023-2024

  Verlengd:
  Emiel Wendt (2024), Dylan Rietveld (2024), Sem van Oosten (2024), Nick van Staveren (2024), Thijs Ouwehand (2024), Lars Jansen (2024), Jesper de Vré (2024), Toer Bouwman (2024)

  Vertrokken:
  -

  Nieuw:
  -