• Profavontuur voor Nino Roffelsen

  4 feb 2021
 • Nino Roffelsen zal vv Noordwijk per direct verlaten om zijn droom te verwezenlijken in Finland.

  RoPS Rovaniemi is de nieuwe club waar Nino zijn voetballoopbaan zal gaan vervolgen. Met het aantrekken van Nino hoopt RoPS weer terug te keren naar de Veikkausliiga (hoogste niveau in Finland) waaruit de ploeg dit seizoen degradeerde. Rovaniemi is een stad met 35.000 inwoners en is gelegen in Fins Lapland, vrijwel op de poolcirkel. Wij wensen Nino heel veel succes en plezier in het mooie Finland.

  Selectie vv Noordwijk 2021/2022

  Blijft: Kees Zethof (hoofdtrainer), Emiel Wendt, Sander Bosma, Nick van Staveren, Dylan Rietveld, Hidde van den Ende, Toer Bouwman, Mike van Vliet, Thomas Reynaers, Marc de Kruijs, Marco Korff (keeperstrainer), Jesse Haak, Stefan van der Zalm, Rob Overvliet

  Vertrekt: Segun Owobowale, Koen van der Vlugt (EMM ‘21), Denzel James, Guy Smith, Luuk Slegt, Nino Roffelsen (RoPS Rovaniemi, Finland)

  Nieuw: Sem van Oosten (eigen jeugd), Lars Jansen (VVSB)