• Raïes Roshanali ook een vierde jaar bij Noordwijk

  11 mrt 2021
 • Ook volgend seizoen zal Raïes Roshanali de Noordwijkse clubkleuren verdedigen.

  De 25-jarige in Amsterdam woonachtige middenvelder gaat daarmee alweer zijn vierde seizoen aan de Duinwetering in. Met de contractverlenging van de ervaren Raïes begint de selectie voor volgend jaar vaste vormen te krijgen.

  foto: ProShotsNL

  Selectie vv Noordwijk 2021/2022

  Blijft: Kees Zethof (hoofdtrainer), Emiel Wendt, Sander Bosma, Nick van Staveren, Dylan Rietveld, Hidde van den Ende, Toer Bouwman, Mike van Vliet, Thomas Reynaers, Marc de Kruijs, Marco Korff (keeperstrainer), Jesse Haak, Stef van der Zalm, Rob Overvliet, Marcel Akerboom, Raïes Roshanali

  Vertrekt: Segun Owobowale (AFC), Koen van der Vlugt (EMM ‘21), Denzel James, Guy Smith, Luuk Slegt (Ajax zaterdag), Nino Roffelsen (RoPS Rovaniemi, Finland), Reno van Heiningen (FC Rijnvogels)

  Nieuw: Sem van Oosten (eigen opleiding), Lars Jansen (VVSB), Teun Zethof (eigen opleiding), Lars Hulsebosch (eigen opleiding), Samir Krupic (Trainer Noordwijk 2, SV Hillegom)