• Reno van Heiningen stopt bij Noordwijk

  9 feb 2021
 • Reno, die vorig seizoen overkwam van FC Rijnvogels, heeft de technische commissie laten weten op zoek te gaan naar een nieuwe club. In alle wedstrijden die dit seizoen door het eerste elftal zijn gespeeld stond Reno in de basis. Dit was voor hem echter geen reden om zijn contract te verlengen. Wij hopen dat we dit seizoen nog van Reno kunnen genieten en wensen hem veel succes bij het vinden van een mooie club.

  foto: ProShotsNL

  Selectie vv Noordwijk 2021/2022

  Blijft: Kees Zethof (hoofdtrainer), Emiel Wendt, Sander Bosma, Nick van Staveren, Dylan Rietveld, Hidde van den Ende, Toer Bouwman, Mike van Vliet, Thomas Reynaers, Marc de Kruijs, Marco Korff (keeperstrainer), Jesse Haak, Stef van der Zalm, Rob Overvliet

  Vertrekt: Segun Owobowale, Koen van der Vlugt (EMM ‘21), Denzel James, Guy Smith, Luuk Slegt (Ajax zaterdag), Nino Roffelsen (RoPS Rovaniemi, Finland), Reno van Heiningen

  Nieuw: Sem van Oosten (eigen jeugd), Lars Jansen (VVSB)