• Roy van der Mije langer bij vv Noordwijk

  • Het lopende contract met onze hoofdtrainer Roy van der Mije is met een jaar verlengd.
    Dit betekent dat Roy ook volgend seizoen voor de groep staat.
    Doordat we vorig seizoen één dag voor het sluiten van de transfermarkt degradeerden, kon het vertrek van een aantal dragende spelers helaas niet adequaat worden opgevangen.
    Ook van de geplande voorbereiding kwam door de nacompetitie weinig terecht.
    Dit heeft, in combinatie met een groot aantal nieuwe spelers die ingepast moesten worden, bijgedragen aan een teleurstellende seizoenstart en de daarbij behorende plek op de ranglijst.

    De spelers en de overige stafleden zijn zeer tevreden met de werkwijze en manier van communiceren van Roy.
    De technische commissie ziet, doordat iedereen steeds meer op elkaar ingespeeld raakt, een stijgende lijn in de manier van spelen en de daarbij behorende resultaten.
    De TC is er dan ook van overtuigd dat Roy de juiste man is om samen met zijn assistenten verder te bouwen aan de successen van ons eerste elftal.

    Wij feliciteren Roy met de contractverlenging!