• Sabir Achefay keert terug op het oude nest

    29 jul 2022
  • Zoals de oplettende supporter al heeft kunnen zien heeft Sabir al een wedstrijd en een aantal trainingen bij Noordwijk achter de rug. Nadat vandaag de KNVB heeft ingestemd met zijn overschrijving is zijn komst naar de Duinwetering definitief.

    De eerste periode van Sabir in het shirt van Noordwijk was een succesvolle. Met zijn scorend vermogen en zijn goede voorzet was hij als aanvaller belangrijk in het kampioensjaar waarin wij vanuit de Hoofdklasse naar de Derde Divisie promoveerde. Hij vertrok het seizoen daaropvolgend in de winterstop naar Quick Boys waar hij ruim één seizoen zou blijven voordat hij naar DOVO uit Veenendaal verkaste.
    Nu hebben Noordwijk en Sabir elkaar weer gevonden en gaan beide partijen er alles aan doen om er net zo’n mooi seizoen van te maken als dat van 2018-2019.

    Wij wensen Sabir heel veel plezier en succes en heten hem van harte welkom voor deel II in het shirt van vv Noordwijk!